Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Olimpiada Artystyczna - kwalifikacje do etapu okręgowego

Olimpiada Artystyczna - kwalifikacje do etapu okręgowego

Otrzymaliśmy dobre wiadomości z Komitetu Okręgowego Olimpiady Artystycznej. Do etapu okręgowego olimpiady, w sekcji historia sztuki, zakwalifikowały się trzy uczennice naszego liceum: Julia Burkacka z klasy 3d, Agnieszka Marszałek oraz Zuzanna Skowron, obie z klasy 3b. Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczętom oraz Pani Profesor Celinie Zbrzeźnej, która z dziewczętami pracowała. Powodzenia w etapie okręgowym. Trzymamy kciuki.

Oszronione, Róże - Zdjęcia

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.