Wyniki wyborów do samorządu uczniowskiego

Dzisiaj uczniowie głosowali w wyborach do samorządu uczniowskiego. Nad ich przebiegiem czuwały Panie: Iwona Byner i Joanna Imbierowicz - Szpajda, które przyjmowały i policzyły uczniowskie głosy. Frekwencja uczniowska wyniosła 49,32%. Najwyższą frekwencją może się pochwalić klasa IId G - gratulujemy.

Wyniki wyborów są następujące:

1. Nikodem Lewandowski - 176 głosów,

2. Oskar Wiśniewski - 157 głosów,

3. Miłosz Tęsiorowski - 152 głosy,

4. Zuzanna August - 82 głosy

5. Marianna Kucharska, która pracowała w samorządzie uczniowskim w poprzedniej kadencji i zgodnie z regulaminem samorządu, uzyskała bardzo wysokie poparcie wśród uczniów (220 głosów na 182 wymagane). Tym samym Marianna będzie w szkolnym samorządzie. Teraz czas na ukonstytuowanie się samorządu.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, mamy nadzieję, że uda się zrealizować programy z kampanii wyborczej. Bardzo dziękujemy Paniom: Iwonie Byner i Joannie Imbierowicz - Szpajdzie praz wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w wyborach.

Wczoraj, tj. 2.02.2021 ukonstytuował się nowy samorząd. Po naradzie wiadomo, kto będzie kim w samorządzie:

Przewodniczący - Marianna Kucharska,

Wice-przewodniczący - Nikodem Lewandowski,

Sekretarz - Zuzanna August,

Skarbnik - Miłosz Tęsiorowski.

Rzecznik Spraw Uczniowskich - Oskar Wiśniewski