• O szkole
  • Aktualności

"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach" - gratulacje od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marka Gralika

"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"  <Philip Wylie>- gratulacje od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marka Gralika.

Tą sentencją, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Pan Marek Gralik, rozpoczął list gratulacyjny skierowany do całej społeczności szkolnej w związku z zajęciem przez II LO wysokiego miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2021. W liście Kurator przekazał wyrazy uznania uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji.

My ciesząc się od 1999 roku naszymi rankingowymi sukcesami, pamiętamy, że bez systematycznej pracy wszystkich "Sobieszczaków" sukcesów by nie było. Jeszcze raz dziękujemy naszym ubiegłorocznym Absolwentom oraz Mateuszowi z 2c za olimpijski sukces. <MT>