Sukces Olgi Słomińskiej

Uczennica klasy IIId – Olga Słomińska wzięła udział w XXXIII Olimpiadzie Filozoficznej. Na etapie szkolnym napisała pracę na temat „Kiedy i w jaki sposób demokracja może prowadzić do populizmu?”. Komitet Okręgowy w Toruniu ocenił tę pracę na maksymalną ilość punktów i zakwalifikował Olgę do etapu rejonowego. Wtedy rozpoczęły się komplikacje organizacyjne, gdyż etap pisemny Olimpiady Filozoficznej pokrywał się z terminem Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, do którego Olga została też zakwalifikowana. Dla uczniów – uczestników kilku olimpiad przedmiotowych udało się zorganizować dodatkowy termin zmagań pisemnych z filozofii. Po etapie pisemnym w rejonie Olga dostała się do etapu ustnego. Odpowiadała przed komisją 13 marca 2021 roku. Decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej w Toruniu została rekomendowana do zawodów centralnych. Olga Słomińska przygotowywała się pod kierunkiem Pani Katarzyny Bartos.

Gratulujemy obu Paniom! Życzymy dalszych sukcesów.

KROKUSY W TATRACH 2021 Gdzie?Kiedy kwitną?Najlepsze miejsca!Dolina