Dziewczęta przebiegły maraton

Szkolny Związek Sportowy województwa kujawsko - pomorskiego zorganizował konkurs "przebiegnij z nami maraton", którego celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz współzawodnictwa sportowego.  Każdy uczestnik rywalizacji w okresie od 1 do 30 kwietnia 2021r. mógł pokonać dystans maratonu, tj. 42km 195metrów, podzielony na wiele etapów, które zapisywano w aplikacjach. Dane z aplikacji zostały zarchiwizowane i przesłane do organizatora. Dzisiaj mamy wyniki.

Z miasta Grudziądza wystartowali uczniowie dwóch szkół: II LO i ZSGH. Na 51 kobiet startujących w tej kategorii wiekowej, nasze uczennice zajęły następujące miejsca:

1. Katarzyna Szymandera - 2c SP - miejsce 27,

2. Dominika Osowska z klasy 1c - miejsce 29,

3. Agata Szyplewska - klasa 1c - miejsce 31.

Gratulujemy dziewczętom wyników, cieszymy się, że pandemia nie spowodowała strat formy:)

Fototapeta Szkic kobiety maratończyków. Ilustracji wektorowych • Pixers® -  Żyjemy by zmieniać