Wiktoria Sarnowska z klasy 2dG - laureatką etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Wiktoria Sarnowska z klasy 2dG - laureatką Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Wczoraj odbył się etap ogólnopolski Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W finale walczyła Wiktoria Sarnowska z klasy 2dG, która w ostateczności uzyskała 9 lokatę w Polsce oraz tytuł Laureatki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Bardzo serdecznie gratulujemy Wiktorii, cieszymy się, że mimo trudności organizacyjnych, Wiktoria przystąpiła do olimpiady. Gratulujemy również Rodzicom Wiktorii oraz Pani Profesor Dorocie Dybskiej, która z Wiktorią pracowała.

Co to jest ekologia? Jak wytłumaczyć? Definicja dla dzieci - EKO misz-masz