Złota tarcza Perspektywy 2021W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

"Rowerowy maj" - wyniki

Uczennice i uczniowie II LO w maju brali udział w sportowej rywalizacji na jednośladach. Każdy uczestnik rywalizacji pokonuje określony dystans. Pomiar przeprowadzali w sposób wirtualny za pomocą aplikacji mierzącej czas i dystans. Każdy uczestnik mógł podzielić sobie dystans (180km) na dowolną ilość etapów. Każdy etap należało zarchiwizować i po pokonaniu całego dystansu wyniki wraz ze screenami przesłać do organizatora.

W akcji uczestniczyły szkoły z Torunia, Inowrocławia, Rypina, Świecia oraz Grudziądza. Z naszej szkoły spośród dziewcząt wysokie miejsca zajęły:

1. Katarzyna Szymandera, 4. Alicja Lorenc, 19. Agata Malej, 25. Alicja Lewandowska, 34. Ksenia Iwanowska.

Wśród Panów, na 12 miejscu (spośród 36 zawodników) uplasował się Sebastian Stachowicz.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, dziękujemy też tym, którzy brali udział w rywalizacji, a nie zgłosili swojego udziału.

Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 27 maj 2019

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.