Finalistki olimpiad uhonorowane przez Prezydenta Grudziądza

Jak co roku, Prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski przekazał gratulacje oraz nagrody finansowe laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych. I tym razem uczennice naszego liceum zostały docenione za swoje osiągnięcia olimpijskie. Wśród finalistek znalazły się:

1. Zuzanna Plutowska z klasy 2cG - finalistka LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego,

2. Wiktoria Dzwonkowska - teraz już Absolwentka II LO z klasy 3d - finalistka 50 Olimpiady Biologicznej,

3. Patrycja Kikulska - także Absolwentka z klasy 3b - finalistka 50 Olimpiady Biologicznej.

Gratulację otrzymały również Panie: Katarzyna Bartos,Dorota Dybska i Małgorzata Gajek, które pracowały z dziewczętami podczas przygotowania do olimpiad.

W imieniu Prezydenta nagrody Naszym Olimpijkom wręczył Pan Andrzej Cherek - sekretarz miasta, gratulacje składali również: Kamila Melkowska - Lemke - Dyrektor Wydziału Edukacji oraz Sławomir Szymański - Radny Rady Miejskiej, szef Komisji Sportu.

Na zdjęciu: Andrzej Cherek wręcza nagrody, od lewej: Zuzannie Plutowskiej, Patrycji Kikulskiej oraz Wiktorii Dzwonkowskiej

W auli IV Liceum Ogólnokształcącego finaliści i laureaci olimpiad przedmiotowych w mijającym roku szkolnym otrzymali nagrody. Wręczał je Andrzej Cherek,

Panie z "Sobieskiego" w komplecie, od lewej: Dorota Dybska, Zuzanna Plutowska, Katarzyna Bartos,

Wiktoria Dzwonkowska, Małgorzata Gajek, Patrycja Kikulska, Małgorzata Tomaszewska