Dla Kingi zebraliśmy dużo pieniędzy

Dzięki przychylności Uczniów, Ich Rodziców i Nauczycieli "Sobieskiego" oraz dzięki pomocy społeczności szkolnej Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich, wczorajsza akcja charytatywna zakończyła się sukcesem. Takiej ilości upieczonych, bardzo smacznych ciast, nie widzieliśmy już dawno,  nawet w naszych zaprzyjaźnionych piekarniach na Toruńskiej :). Zajadaliśmy się pysznymi ciastami podczas przerw szkolnych, przygotowaliśmy także ciasta zapakowane do domu, które bardzo chętnie kupowali Rodzice podczas wywiadówki.

Cel był szczytny, zbieraliśmy pieniądze na zakup leku dla naszej uczennicy, Kingi Szwiec z klasy 1d.

Dla Kingi zebraliśmy:

Na zdjęciu: to tylko niewielkie zasoby wczorajszych smaczności

Podziękowania dla organizatorów całego przedsięwzięcia:

Ciasta:

1A - Mazur Eryk, Żuk Julia, Nagórski Szymon – sprzedawał, Podziawo Hanna, Laskowska Zuzanna, Schimmelpfennig Kalina, Janik Marta, 1B - Szulc Martyna, Anuszewska Julia, 1D - Jagła Mateusz, Szczecki Jakub, Wacławska Iga, 2A - Tomaszewska Martyna, Klimek Natalia, Lica Cezary, 2B - Szczepański Adrian, Zawadzki Szymon, Listopadzki Jakub, Ostrowska Maja, 2C - Banasiak Zuzanna, Ochendal Julia, Maciejewska Natasza, Szmidt Dominika, 2D - Szlagowski Filip, Dolewska Kasia, Poznański Aleksander, Janicka Zuzanna, Bojarska Klaudia, 3A G - Armatowska Karolina, Ważny Mateusz, 3B G - Rybczyński Szczepan, Blaszkiewicz Julia, Bogalecki Maksym, 3C G - Raflewska Michalina, 3D G - Dzikowska Patrycja, Kupiec Paweł, 3A SP - Suchodolska Marta, Rydzińska Martyna, Koprowska Marta, Kordylas Maja, 3B SP - Kmiecik Maksymilian, Pietrzak Julia, Cerski Bartłomiej, Koneczniak Martyna, Zielińska Martyna, Miotek Martyna, Stachowicz Sebastian, Supernak Amelia, 3C SP - Mejer Emilia, Łysakowska Marta, Cieślak Kamil, Rybicka Anna, Osińska Oliwia, 3D SP - Skowrońska Weronika, Kwiatkowski Kacper, Łazarska Natalia, Krzyżanowska Patrycja.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji całej imprezy:

Łepek Emilia 2d , Klimczuk Emilia 2d, Łazarska Natalia 3D SP, Puchowska Weronika 3D SP, Londkowska Wiktoria 3D SP, Nadworna Oliwia 3B SP, Woźniak Marta 3B SP, Nagórski Szymon 1A, Jesche Kinga 3A G, Depner Bratoszewska Marika 3A G, Spychalska Zuzanna 2B, Bojarska Klaudia 2D, Mitura Marta 2D, Agata Malej 3C,

Dziękujemy anonimowym Panom - Uczniom, za pomoc w rozkładaniu ławek (niestety nie znamy nazwisk), a także Cerskiemu Bartoszowi, Zawadzkiemu Szymonowi

Dziękujemy samorządowi: Mariannie Kucharskiej, Zuzannie August,  Miłoszowi Tęsiorowskiemu, Oskarowi Wiśniewskiemu i Nikodemowi Lewandowskiemu za organizację tego przedsięwzięcia,

Paniom: Sylwii Mówce i Iwonie Byner dziękujemy za opiekę nad przedsięwzięciem.

Teraz trwa segregowanie bilonu do banku.

Dowód wpłaty