Nasi Stypendyści

Znamy już wszystkich naszych Stypendystów, którzy otrzymali różne stypendia od różnych instytucji. I tak, Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole w ubiegłym roku szkolnym. Są to:

z liceum czteroletniego na podbudowie szkoły podstawowej - Oskar Wiśniewski z klasy 3c SP, który uzyskał średnią ocen -   5,64;

z liceum trzyletniego na podbudowie gimnazjum - Adam Kołosowski z klasy 3b Gim., który uzyskał średnią ocen - 5,63.

Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego uzyskała Jagoda Kilkowska z klasy 3aSP,

Stypendia "Prymus Pomorza i Kujaw" uzyskało pięcioro uczniów: Mateusz Dobrowolski - 3cSP., Eryk Mazur - 1a, Wiktoria Sarnowska - 3dGim., Patrycja Szudzińska - 1d, Cyprian Tessmer - 1a.

Stypendium "Humaniści na start"  uzyskało dziewięcioro uczniów: Kacper Cholewiński - 3cGim., Ilona Dziubak - 1a, Igor Gurbin - 2c, Jagoda Kilkowska - 3a SP, Maria Oluszczyk - 1c, Wiktoria Piotrowska - 3dGim., Zuzanna Plutowska - 3cGim., Patryk Saderski - 3cGim., Cyprian Tessmer - 1a.

Wszystkim Stypendystom bardzo serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że wsparcie finansowe pozwoli uczniom spełnić marzenia naukowe.