Odeszła od nas Irena Wiśniewska

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że wczoraj odeszła od nas emerytowana nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu

4,486 Wstążka żałobna Zdjęcia Stockowe - 123RF

Pani

śp. Irena Wiśniewska

nauczycielka geografii

(1924 - 2021)

Pani Profesor Irena Wiśniewska z edukacją związana była nieprzerwanie od 1945 roku. W II LO pracowała od 1972 roku.

We wspomnieniach młodej wówczas nauczycieli II LO, Ireny Narewskiej - Anuszek, Pani Profesor Irena Wiśniewska pozostaje jako "... ciepły, serdeczny i życzliwy Człowiek. Lubiła swój zawód, bo lubiła uczniów, koleżanki i kolegów z pracy, toteż młodych adeptów do pracy w szkole wspierała dobrymi, serdecznymi radami. Skupiała się na bliskich, z których osiągnięć była bardzo dumna. Zawsze życzliwie, będąc już na emeryturze, wspominała przyjaźnie zawiązane w "Sobieskim"..."

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 18 grudnia 2021r. o godz. 9.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu, a o godz. 10.00 na cmentarzu przy ulicy Cmentarnej. Spoczywaj w pokoju.