W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Gratulacje dla Marii

27 grudnia 2021 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji odbył się konkurs historyczny dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza pana Macieja Glamowskiego. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 16 w Grudziądzu. Uczniowie szkół średnich mieli przygotować prezentacje multimedialne dotyczące powstania wielkopolskiego. Miło nam zakomunikować, że trzecie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Maria Oluszczyk z klasy I c. Gratulujemy!
<Grażyna Otręba>

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.