Kolejni uczniowie w etapach okręgowych olimpiad przedmiotowych

Do szkoły docierają informacje o zakwalifikowaniu się uczniów Sobieskiego do etapu okręgowego olimpiad przedmiotowych. Poza wymienianą wcześniej: biologią, chemią, geografią, filozofią i historią kwalifikacje do etapów okręgowych otrzymali:

46. Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki:

Dominik Babecki - 3cG, Matylda Dichting - 3b SP, Pascal Tubbenhauer - 3cG - nauczyciel: Celina Zbrzeźna,

71. Olimpiada Fizyczna:

Patryk Fryza - 3bG, Stanisław Warduliński - 2c, Bartosz Wrzyszcz - 2c - nauczyciele: Tatiana Berdys, Krystian Rejmus,

LII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Klaudia Faffek - 3dSP - nauczyciel: Beata Kasińska, Igor Gurbin - 2c - nauczyciel - Katarzyna Bartos,

LXXIII Olimpiada Matematyczna:

Piotr Rusak - 3bG - nauczyciel: Piotr Drozdowski,

XXXII Olimpiada Teologii Katolockiej:

Oliwia Boć - 2a, Aleksandra Wiśniewska - 2a - nauczyciel - x. Mateusz Chudziński,

63 edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

Kacper Gumiński - 2d - nauczyciel - Anna Goszka

Gratulujemy wszystkim Olimpijczykom oraz Ich Opiekunom. Życzymy powodzenia podczas etapów okręgowych. Trzymamy kciuki.