Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2010 r.


Absolwenci 2010 r.
Klasa III A

Wychowawca - mgr  Irena Narewska-Anuszek

Behrendt Klaudia
Bolibok Paulina
Cesak Małgorzata
Dombrowski Mateusz
Gzella Mariusz
Knozowska Katarzyna
Krebs Nina
Malinowska Monika
Miszczak Justyna
Mossakowski Mateusz
Olechowicz Daria
Paderewska Paulina
Pełka Monika
Perłakowski Kacper
Prus Magdalena
Radomska Katarzyna
Sadzikowski Michał
Stachowicz Magdalena
Staniak Sabina            
Tobolska Beata            
Toszek Karolina            
Wiśniewska Magdalena

Absolwenci 2010 r.
Klasa III B

Wychowawca - mgr  Piotr Drozdowski

Adamski Bartosz
Boguski Mikołaj
Buczkowska Alicja
Chlewicka Aleksandra
Czapiewska Wioleta
Czerepko Arkadiusz
Flisek Dorota
Gajdowski Paweł
Godziński Sebastian
Gurbin Mateusz
Jarząbek  Magdalena
Kaźmierczyk Laura
Kaźmierczyk Oskar
Korzeniewska Lubomiła
Kraśnicka Paulina
Lech Magdalena
Leśniewicz Weronika
Markowicz Mateusz
Morzyński Krzysztof
Okuniewski Radosław
Plaskiewicz Julita
Smolińska Kinga
Szulczyński Bartosz
Wińczewska Joanna        
Wyłupska Agnieszka        
Zarecki Adam            
Zawieracz Emilia        
Zielińska Kinga
Ziółkowska Weronika

Absolwenci 2010 r.
Klasa III C

Wychowawca - mgr  Katarzyna Bartos

Bartlewski Jacek
Ceglińska Martyna
Cyniak Wojciech
Deka Przemysław
Gardzielewski Mariusz
Jędrak Iwona
Kaliszewska Joanna
Kosior Emilia
Kurzyńska Natalia
Kwiatkowska Oliwia
Lesiak Michał
Lewandowski Marcin
Lisiak Anna
Matuszczak Emilia
Mostowicz Małgorzata
Plitt Krzysztof
Pydych Mateusz
Rysz Paweł
Sęder Dominika
Sitarski Marek
Sosnowski Mateusz        
Szpringiel Monika
Ślusarski Marek            
Węgler Jarosław
Wiącek Daria
Wojciechowska Aleksandra    
Wolska Natalia
Wrzesiński Adrian        
Zakrzewski Adam        
Zalewska Marta
Zdun Kamil


Absolwenci 2010 r.
Klasa III  D

Wychowawca – mgr  Agnieszka Zaborowska

Aniszewska Monika
Bubic Kamil
Byczkowska Blanka
Bylińska Monika
Chociaj Agata
Gizińska Wioletta
Henclik - Konkolewska Małgorzata
Jurczuk Joanna
Jurczuk Natalia
Kiepka Aleksandra
Knozowska Magdalena
Kostrzewska Kamila
Kulpa Marcin
Kwaśnicka Dominika
Kwiatkowska Anna
Kwiatkowska Marta
Laska Alicja
Lewandowska Joanna
Macfałda Agata
Magryta Beata
Mogga Marta
Neff Natalia
Neidenberger Joanna
Oberstedt Agata
Ołdak Joanna
Osuch Magdalena
Pestka Zuzanna
Pietras Małgorzata
Podlasińska Milena                
Smolińska Anna
Świątek Agnieszka                 
Świderska Monika
Wenta Szymon

Absolwenci 2010 r.
Klasa III E

Wychowawca - mgr  Małgorzata Gajek

Aazam Omar
Aleksandrowicz Katarzyna
Bury Daria
Czaplewski Oswald
Czerski Piotr
Dąbrowska Dorota
Grzebieniewski Wojciech
Janaszkiewicz Marta
Kaczmarek Stanisław
Kalicka Monika
Kazubowski Rafał
Kochański Damian
Konwisarz Monika
Kwiatkowska Martyna
Małecka Natalia
Maślanka Łukasz
Miszczak Kamil
Nowakowska Karolina
Onisk Alicja
Osenka Sandra
Ostrowska Agata
Percha Anna
Piasecki Łukasz
Rębisz Anna        
Serwatka Hanna                
Skraba Paweł        
Styczyńska Marta                 
Szadurska Magdalena
Szóstakowska Weronika
Ważny Łukasz

Absolwenci 2010 r.
Klasa III F

Wychowawca - mgr Bogdan Możdżeń

Bartkowiak Katarzyna
Bielec Małgorzata
Bugalska Agata
Cieślukowski Piotr
Daniuk Anna
Ewertowska Marta
Gierszewska Sandra
Górska Paulina
Jagielski Rafał
Kalinowska Julia
Kanert Paulina
Kapij Ewelina
Kęsik Marta
König Nikoleta
Koseda Justyna
Kujtkowska Dorota
Laskowska Magdalena
Lazurek Weronika
Lesińska Daria
Macidłowska Aleksandra
Majka Małgorzata
Mrozińska Paulina
Nabakowska Aleksandra
Nosek Monika            
Sanecki Eliasz            
Schneider Damian            
Wycinek Patrycja

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.