Wspomóż szkołę 1% za 2017 rok

Jak co roku w okresie rozliczania swoich dochodów za rok 2017 możecie Państwo wspomóc szkołę 1 % podatku dochodowego.

Przypominamy, że w druku PIT w miejscu odliczenia 1% można wpisać KRS 0000121592 oraz cel szczegółowy - II LO Grudziądz.

Z góry dziękujemy za okazane serce. Potrzeby szkoły są ogromne, zwłaszcza, że przygotowujemy się do uroczystych obchodów 100 - lecia szkoły

Osobom zainteresowanym sekretariat szkoły poleca swoje usługi związane z wypełnieniem zeznania rocznego - pracujemy do 15.30.

Dziękujemy za 1% za 2016 rok

Wszyscy "Ludzie Sobieskiego" dziękują bardzo serdecznie Wszystkim Państwu, darczyńcom 1% za rok 2016.

W tym roku podarowaliście nam Państwo 8343,99 zł. Wydaliśmy je na potrzeby szkoły. Zakupiliśmy: bardzo dobrej jakości maty do ćwiczeń, zestaw pomocy naukowych z fantomem i defibrylatorem oraz apteczki z wyposażeniem, które zainstalowaliśmy na każdym piętrze szkoły. Zakupiliśmy również laptop, okablowanie internetowe i HDMI do sal lekcyjnych oraz dokonaliśmy drobnych koniecznych napraw elektrycznych i budowlanych (sala chemiczna).

Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za pomoc szkole. Niektórzy z Państwa zaangażowali całe rodziny. Dziękując wymieniam tylko imię oraz pierwszą literę nazwiska, ponieważ na więcej nie pozwala mi ustawa o ochronie danych osobowych:

Ewa B., Ewelina GG., Brygida S., Janina Sz., Anna R., Hanna J., Wanda M., Edward S., Ewa Sz., Mirosława K., Agata S.z, Ewa M., Katarzyna T., Sławomir B., Żaneta K-H., Brygida B., Krzysztof W. , Danuta D., Renata K., Bogdan M., Marlena R., Alicja L., Renata, Jerzy N., Magdalena,Robert G., Małgorzata Michał K., Małgorzata Jarosław T., Dorota, Edward K., Maria,  Mirosława N., Ilona, Sławomir L., Izabela, Wojciech R., Katarzyna, Bogusław B., Żaneta, Sławomir Z., Aleksandra Sz., Arkadiusz S., Izabela S., Monika N., Agnieszka G., Monika R., Filip B., Anna R., Adam W., Marta B., Henryk K., Krzysztof K., Zofia, Bohdan J., Michał P., Patryk S., Gertruda Ż., Sławomir G., Sławomir G., Bożena J., Ryszard G., Tatiana, Maciej B., Halina Henryk S., Urszula B., Błażej Ch., Błażej R., Renata, Jerzy B., Beata, Artur Z., Andrzej K., Sławomir B. Nie znamy nazwisk 9 osób, których odpisy skierowane były dla naszej szkoły - tym anonimowym darczyńcom także bardzo serdecznie dziękujemy.

Osobne podziękowania składamy naszemu Absolwentowi z 1993 roku, który wsparł nas kwotą 4108,00 zł. Za tę kwotę zakupiliśmy sprzęt nagłaśniający - 2 kolumny           z okablowaniem oraz 2 mikrofony bardzo dobrej jakości. Absolwencie - dziękujemy za sprzęt oraz wcześniej podarowane książki do szkolnej biblioteki.

Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy i polecamy się pamięci podczas rozliczania za rok 2017, zwłaszcza, że przed nami obchody 100-lecia szkoły (KRS 0000121592).

Wszystkim Państwu Darczyńcom życzymy spokojnych świąt, wypoczynku i dobrego nowego roku 2018.

Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu należy do Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.

Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole, organizacja pożytku publicznego działa od 1989 roku.  Jako organizacja pozarządowa pożytku publicznego realizuje cele w sferze:

• edukacji, oświaty i wychowania;
  • turystyki, krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży;
  • upowszechnienia kultury fizycznej i sportu szkolnego;
  • pomocy społecznej udzielanej uzdolnionym uczniom.

Terenem działania jest północny obszar Polski obejmujący województwa: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, wielkopolskie i zachodnio-pomorskie.

Stowarzyszenie opiera swoją działalność na społecznej pracy ogółu członków.                                                                                                                               Stowarzyszenie posiada jednostki terenowe w postaci komitetów pomocy szkole działających przy placówkach oświatowych.

Członkami założycielami jednostki terenowej w II LO byli uczniowie, dzisiaj absolwenci rocznika 2013.

Dzięki przekazanym przez sympatyków Sobieskiego pieniądzom, m.in.

• wybudowaliśmy ogrodzone boisko sportowe,
  • wymieniliśmy komputery w pracowni komputerowej i bibliotece,
  • zakupiliśmy sprzęt do siłowni i sali gimnastycznej
  • zakupiliśmy rzutnik multimedialny

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie w postaci 1% z własnego podatku dochodowego. Liczymy na Państwa wsparcie w następnych latach. Dziękujemy.