Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2011 r.

Absolwenci 2011 r.
Klasa III A

Wychowawca - mgr  Maria Kuśmirek


 Adrychowska Dominika    
 Biłyk Jakub            
 Bona Martyna            
 Cal-Całko Aleksandra        
 Cybula Piotr            
 Gawron Angelika        
 Gil Patryk                
 Gosieniecka Julita            
 Grzona Ariadna            
 Hydzik Kinga            
 Jankiewicz Radosław        
 Jankowska Martyna
 Krakowski Dawid     
 Kulkowski Michał        
 Kurowska Natalia        
 Maciejewska Marta        
 Manelska Anna            
 Mądro Mateusz            
 Modzelewski Rafał        
 Mohr Bartosz            
 Mrozek Aleksandra        
 Panek Paulina            
 Pomaska Monika            
 Roszczynialski Adam        
 Szczepanik Zofia                 
Szmit Sandra        
 Śliwińska Monika        
 Urtnowska Anna    
 Woźniak Ludmiła    
 Wójcik Joanna        
 Wróblewski Jakub
 Zastawna Agnieszka    
 Zielińska Aleksandra    

Absolwenci 2011 r.

Klasa III B
Wychowawca - mgr  Sławomir Lipa

Barczyk Marcin            
Biedrzycki Filip    
Bucholc Angelika    
Chmielewska Agata        
Ciechanowicz Mateusz        
Darłak Jagoda            
Długońska Agnieszka        
Dondelewski Oskar        
Drozdowska Agata        
Durska Natalia            
Gadzikowski Marcin        
Gazdecka Natalia        
Glamowska Alicja        
Godziński Arkadiusz        
Grudzień Adam            
Iwiński Marcin            
Jankowska Maria            
Kołodziejczyk Anna        
Kowalski Radek        
Krawczyk Krzysztof        
Krezymon Wiktoria         
Królikiewicz Patrycja  
Kwiatkowski Jakub           
Maciejewski Michał        
Meller Piotr            
Modrzyńska Anna        
Okoński Krzysztof        
Rzymski Maciej         
Sengerski Jakub        
Szczęsna Joanna            
Wlazło Marta            
Ziętarska Marta    


Absolwenci 2011 r.
Klasa III C

Wychowawca - mgr  Michał Kwiatkowski

Behrendt Kamila    
Bolibok Patrycja        
Borsuk Agata        
Borucki Błażej        
Centek Krystian    
Chlewicki Michał    
Cieśla Tomasz        
Damrath Hanna        
Dembek Paulina        
Hencel Tomasz
Janowicz Paulina     
Karbowiak Natalia    
Konieczna Ewelina    
Kurek Jakub        
Kwiatkowska Weronika    
Lewandowski Paweł    
Łapiński Krystian    
Marszałkowska Marta    
Milewicz Aleksandra            
Prządka Remigiusz        
Skrzypczyńska Adriana    
Smoderek Karolina    
Sylwestrzak Joanna    
Szpajda Agata        
Szymkowiak Natalia            
Ślazińska Martyna        
Włódarczak Anna    
Wojtakowski Michał    
Żukowski Jakub        


Absolwenci 2011 r.
Klasa III D

Wychowawca - mgr  Tomasz Sikorski

Badach Michał            
Brokowska Joanna        
Brzozowska Krystyna        
Bubic Patryk        
Czerwińska Martyna        
Dykier Katarzyna        
Dymek Paweł            
Gargol Kinga            
Gaweł Anna            
Indyka Natalia            
Jasińska Paulina        
Jastrzębski Rafał        
Kołodziej Maria            
Komorowska Barbara
Koncicki Patryk                
Konkiel Paweł            
Koper Paulina
Kosowicz Mateusz    
Kozłowska Julia    
Kozłowska Marta    
Kreft Katarzyna        
Lewandowska Marta    
Lewandowski Jakub    
Makowski Bartłomiej    
Matuszewska Agata    
Matysek Monika
Orłowska Natalia    
Osowska Michalina              
Ośko Maciej        
Parteka Paulina        
Podlasińska Jolanta    
Pyrz Agnieszka        
Sadecka Katarzyna    
Skibicka Paulina
Wolska Karolina    
Zalewska Monika


Absolwenci 2011 r.
Klasa III E

Wychowawca - mgr  Dorota Dybska

Brzozowska Weronika        
Brzozowski Adrian                
Dąbrowski Jakub        
Dominikowska Marta        
Drozd Maciej            
Dziadosz Aleksander        
Dziennik Paweł        
Gapińska Marta            
Górska Anna            
Granica Natalia            
Grochot Jakub            
Grzebieniewski Stanisław    
Grzebińska Patrycja        
Kępiński Karol            
Kołtonowska Ewa        
Koziara Edyta            
Latos Milena            
Linowska Katarzyna        
Luliński Patryk            
Nowak Maciej            
Olszewski Robert        
Orłowska Joanna        
Podemska Karolina    
Plichta Oskar        
Rakowska Elwira        
Rodzaj Krzysztof        
Szczutowska Karolina        
Szewczuk Michalina        
Szołczyńska Kinga        
Szymańska Maria        
Turzyński Patryk         
Utracka Jagoda    
Wasiucionek Mateusz        


Absolwenci 2011 r.
Klasa III F

Wychowawca - mgr  Małgorzata Kwiatkowska

Balicka Joanna            
Bartkowska Natalia        
Bartoszewski Marek        
Dobkowski Wiktor        
Dobrowolska Aleksandra    
Dolińska Agnieszka        
Dyrga Alicja                    
Jarzyńska Weronika
Kaczmarek Sara        
Khachatryan Hrachya        
Kieloch Bartłomiej                
Korycka Paulina        
Kowal Weronika        
Kowalczyk Bartosz        
Krykwiński Karol        
Kucięba Anita            
Kula Aleksandra        
Lange Paulina            
Laskowski Filip            
Leski Kamil            
Malińska Aneta        
Partyka Agnieszka          
Pokorska Klaudia        
Ronowska Jolanta        
Ruszkiewicz Natalia        
Sadowska Anna        
Saługa Piotr            
Siekierzycka Maja        
Smarzyński Piotr        
Tarnowska Monika
Wiśniewska Anna
Żyłowska Małgorzata    

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.