Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1950 r.

Wykaz absolwentów
Szkoły Ogólnokształcącej
żeńskiej w roku 1950.


Klasa XI matematycznofizyczna


Chrzanowski Marian
Chlebosz Władysław
Gotkiewicz Hubert
Gussmann Edward
Kuzniar Juliusz
Krakowski Zbigniew
Kopiczyński Tadeusz
Kmieć Adam
Myjak Jerzy
Majewski Henryk
Nadolny Roman
Pryliński Edmund
Preiss Kazimierz
Romanowski Tadeusz
Skrobała Leszek
Sugalski Czesław
Sycz Szymon
Szkudlarek Franciszek
Wagner Lesław
Wieczór Andrzej

Wykaz absolwentów
Szkoły Ogólnokształcącej
żeńskiej w roku 1950.


Klasa XI humanistyczna


Baniak Andrzej
Bardoński Jerzy
Demby Ryszard
Guz Eugeniusz
Kutyła Kazimierz
Kwiatkowski Jerzy
Latoszewski Jerzy
Luka Ferdynand
Maniewski Zbigniew
Mokwa Kazimierz
Niedzielski Czesław
- docent, wykładowca
Uniwersytetu Mikołaja
Kopernika
Piłat Zbigniew
Seweryński Eugeniusz
Słowiński Alfred
Szymerowski Alfred
Wyczyński Jerzy
Zieliński Alfred
Zieliński Romuald

Wykaz absolwentów 1950
Wykaz maturzystów
Szkoły Ogólnokształcącej
żeńskiej w roku 1950.


Klasa XI przyrodnicza


Cisek Wiesław
Dobiegała Henryk
Formaniewicz Bogdan
Górecki Grzegorz
Górski Henryk
Górski Wacław
Gręzlikowski Jan
Grudziński Zbigniew
Jasiński Henryk
Karasiewicz Zbigniew
Korzeniewski Krzysztof
Kotlarski Andrzej
Kubisch Adalbert
Langowski Tadeusz
Malanowski Leszek
Morozow Piotr
Makowski Jerzy
Nowacki Zenon
Wolny Zenon
Zając Zdzisław


Wykaz absolwentów 1950
Wykaz maturzystów
Szkoły Ogólnokształcącej
żeńskiej w roku 1950.


Wydział humanistyczny
Cicheńska Janina
Fröhlich Krystyna
Górna Sabina
Gzella Urszula
Ignaciuk Lucyna
Jędrzejewska Klementyna
Kamińska Irena
Kaszewska Krystyna
Kosecka Danuta
Kotewicz Eleonora
Krzyżanowska Halina
Kupczyk Maria
Kwaczyńska Ludomira
Łazarewiczówna Wanda
Pomianowska Teresa
Samarska Helena
Sikorska Bogumiła
Stuczyńska Irena
Szpręglewska Irena
Szumska Romualda
Wielgosz Janina
Wyrwicka Janina
Czupojło-Zygilewicz
Danuta


Wykaz absolwentów 1950
Wykaz maturzystów
Szkoły Ogólnokształcącej
żeńskiej w roku 1950.


Wydział przyrodniczy

Anderszówna Urszula
Assarabowska Zofia
Beninówna Daniela
Brzozowska Domicela
Cabajówna Władysława
Chmielewska Bogumiła
Drwęcka Irena
Gizińska Danuta
Kiełczewska Halina
Kuca Irena
Łojewska Irena
Makowska Lucyna
Ostrowska Izabela
Ożga Regina
Piątkowska Eugenia
Piskorska Zofia
Pokornówna Bożena
Pydynówna Teresa
Romanowska Maria
Schimmelpfennig Irena
Skóra Izabela
Suchomska Krystyna
Szwedowska Maria
Ziółkowska Mirosława

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.