Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1969 r.

Absolwenci 1969
Klasa XI D

Burdzy Maria
Ciechanowska Grażyna
Chojnacka Hanka
Choynowski Janusz
Demby Halina
Fabrykiewicz Maria
Fitzek Krystyna
Furmańska Halina
Kerner Andrzej
Klamerek Jolanta
Knopp Jolanta
Korczewska Ewa
Kubitz Leszek
Kwiecień Barbara
Laskowska Lidia
Łopusiewicz Jolanta
Makowska Arleta
Malikowska Barbara
Matuszewska Małgorzata
Michalak Gustaw
Nowak Małgorzata
Orzechowska Ewa
Pawłowska Krystyna
Piernik Zofia
Srebrzyńska Hanna
Szydłowski Janusz
Topolewska Elżbieta
Tyrlik Marianna
Warachewicz Ewa
Węgielewska Wiesława
Wiszniewska Elżbieta
Wiśniewski Krzysztof
Wojszel Mieczysław
Wolan Teresa
Wróbel Zdzisława

Absolwenci 1969
Klasa XI C

Bielik Zenona
Bryła Beata
Czubek Marianna
Czyż Bożena
Danielewicz Danuta
Dąbrowska Jadwiga
Dulska Aleksandra
Dunajska Urszula
Frankkiewicz Elżbieta
Elwart Danuta
Gajdus Danuta
Guzik Bogdan
Hennig Renata
Hermański Grzegorz
Kipkowska Hanna
Krajewska Henryka
Kułakowski Stanisław
Łagowska Elżbieta
Paluch Zbigniew
Radacki Grzegorz
Rosińska Barbara
Smoliński Roman
Szygorska Ewa
Śróbka Łucja
Śróbka Maria
Tesz Bożena
Tohm Barbara
Topolewska Jolanta
Waligórski Zdzisław
Wojciechowska Aleksandra
Zaremski Piotr
Zawada Barbara
Zieliński Andrzej
Zielińska Daniela
Wieczorek Henryka

Absolwenci 1969
Klasa XI B

Byczkowski Adam
Chodyna Grzegorz
Dittmann Eugeniusz
Gburkowski Janusz
Górska Urszula
Gruźlewska Maria
Grzesik Adam
Kiecana Krystyna
Kiedrowska Brygida
Keska Zofia
Klimczuk Danuta
Konieczka Jadwiga
Kruszyński Stanisław
Lis Teresa
Łazarska Bożena
Majewska Halina
Meyrholz Maria
Myszkowski Andrzej
Nowakowski Wiesław
Przeorska Elżbieta
Różankowska Hanna
Schramkie Dorota
Skrzypiec Anna
Soboczyński Marek
Stępkowska Zofia
Stróżyk Grzegorz
Szadurska Zofia
Szczepińska Teresa
Topolewski Zygmunt
Wojciechowska Anna
Wojdyła Krystyna
Ziółkowska Danuta

Absolwenci 1969
Klasa XI A

Chmielewska Grażyna
Fokt Andrzej
Kędzierska Teresa
Klimczuk Grażyna
Kowalska Aleksandra
Kucharska Halina
Landowski Piotr
Lesińska Regina
Lewandowska Danuta
Makowska Grażyna
Manikowksi Janusz
Masiejewska Anna
Nelkowska Lidia
Niebojewski Kazimierz
Niewiadomska Barbara
Nowak Aurelia
Paczkowski Leszek
Pawlaczyk Helena
Poręba Edward
Przybylska Monika
Sadurska Elżbieta
Stolarczyk Renata
Szajerka Teresa
Szymiłowska Krystyna
Walentynowicz Barbara
Wesołowska Halina
Wojtaszewska Danuta
Zakroczyński Aleksander
Zielińska Jolanta

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.