Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1972 r.

Absolwenci 1972
Klasa IV E

Balzowska Alina
Bartkowiak Janina
Blank Bogumiła
Górecki Andrzej
Grochal Krystyna
Grzywacka Jolanta
Józefowicz Urszula
Kowalkowski Zenon
Łopion Danuta
Mehrholz Krystyna
Murawska Eleonora
Otowicz Ryszard
Ratajczak Maria
Roszewska Danuta
Rozwadowska Czesława
Szczepaniak Elżbieta
Szczupak Wiesława
Tocki Władysław
Wach Bogumiła
Zawadzka Ewa

Absolwenci 1972
Klasa IV D

Badaczewska Teresa
Badalewski Krzysztof
Beszczyński Zbigniew
Bielińska Maria
Borkowska Brygida
Chylewski Marian
Czajkowska Bogumiła
Gołembiewska Grażyna
Gross Ewa
Halicki Marek
Jurecki Kazimierz
Kowalska Elżbieta
Leszczyńska Agnieszka
Neumann Feliks
Początek Barbara
Raczyńska Jadwiga
Rujner Waldemar
Rybczyński Jacek
Słupska Bożena
Soboczyński Edward
Świstowska Marianna
Tarczykowski Leszek
Tomaszewska Ewa
Wiśniewska Grażyna
Wolniak Bożena

Absolwenci 1972
Klasa IV C

Bartoś Zenon
Borczon Szczepan
Budziński Leszek
Cybulska Bożena
Domżalska Anna
Fiałkowska Janina
Fokt Henryk
Gąsiorowska Grażyna
Górna Gabriela
Jaworska Daniela
Jaworska Jolanta
Kosiedowski Błażej
Kruczkowska Teresa
Krużyńska Mieczysława
Marks Ewa
Orłowska Krystyna
Piasecki Jacek
Rujner Urszula
Suchomski Piotr
Urban Mariusz
Waliłko Henryk
Wesołowski Marian
Wyrwicka Krystyna
Zaradna Elżbieta
Żukowska Elżbieta

Absolwenci 1972
Klasa IV B

Bobrowska Lidia
Bogun Gizela
Brucka Grażyna
Dominikowska Elżbieta
Drozdowska Gabriela
Grabowska Alina
Grzeszczuk Danuta
Jastrzębski Edward
Justus Bożena
Karnowska Danuta
Kłak Jan
Kobylska Maria
Krajewska Maria
Lisiecka Halina
Nurkowska Teresa
Olechowicz Elżbieta
Pawlewicz Elżbieta
Różańska Halina
Sakowicz Tadeusz
Sigowski Leszek
Skorupińska Barbara
Suchodolska Marianna
Wojciechowska Elżbieta
Wollschleger Maria

Absolwenci 1972
Klasa IV A

Chudzińska Aleksandra
Czajkowska Lidia
Dembek Sylwia
Dondajewski Piotr
Dulska Danuta
Gołębiewski Zdzisław
Gregorczyk Hanna
Jamroży Grażyna
Kowalewska Aleksandra
Król Aleksandra
Kujawska Mieczysława
Markowska Maria
Materna Elżbieta
Mozarczyk Czesława
Pasikowska Daniela
Pietrowska Halina
Rogoziewicz Ewa
Rokoszewska Stanisława
Różankowski Andrzej
Skrzywanek Wojciech
Szczepańska Bożena
Truskawa Grażyna
Wieliczko Danuta
Winter Mirosława
Wróbel Grażyna
Zawadzka Danuta
Zillmann Elżbieta

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.