Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1977 r.

Absolwenci 1977
Klasa IV F

wych.: mgr Urszula
Sulecka

Affeldt Wojciech
Bugalska Maria
Czajkowski Andrzej
Dembek Iwona
Dąbrowska Wiesława
Feldman Marlena
Głowiński Janusz
Głuchowska Bożena
Janikowski Grzegorz
Jankowska Gabriela
Jastrzębska Krystyna
Jocz Irena
Kilińska Grażyna
Kluz Iwona
Kolasińska Sylwia
Kwaterska Grażyna
Lipowska Krystyna
Lis Maria
Łagoźny Mieczysław
Łątkowska Iwona
Majewska Maria
Mierzwa Elżbieta
Okrój Ewa
Palczewski Wojciech
Pankiewicz Ryszard
Parzychowska Grażyna
Piątek Mieczysława
Rudnik Dariusz
Salczyński Krzysztof
Stefańska Zofia
Styrnik Zdzisława
Szlitkus Bożena
Szapk Sławomir
Waruszewski Mariusz
Wierzbowska Aleksandra
Wiśniewska Mirosława
Zamyślewska Barbara
Zaremba Mirosław

Absolwenci 1977
Klasa IV E

Beszczyńska Hanna
Błaszak Daniela
Ciechanowska Renata
Ciereszko Maria
Ćwiklińska Ewa
Drzymalska Grażyna
Grzecznowski Wojciech
Janik Krystyna
Kalita Teresa
Kołodziejska Ewa
Kołodziejski Janusz
Kulaszewicz Elżbieta
Leśniewski Krzysztof
Łaszewska Mariola
Matuska Izabela
Malon Halina
Nowak Jolanta
Paczkowski Grzegorz
Piątkowska Krystyna
Piernicka Iwona
Piórkowski Krzysztof
Pokojska Lidia
Schütz Krystyna
Słupkowski Mariusz
Soboczyńska Henryka
Szczepański Winicjusz
Szumski Janusz
Teszka Ewa
Wardowska Barbara
Witulski Mirosław
Wnuk Danuta
Wysocka Bożena
Zagórska Lidia
Zielińska Magdalena
Żyżyńska Hanna

Absolwenci 1977
Klasa IV D

Babula Elżbieta
Bergmann Mariusz
Bianke Zofia
Bielawski Mirosław
Blauza Jolanta
Cieszyński Adam
Czecholińska Renata
Dłoniak Mirosława
Dobrowolski Wojciech
Domanus Hanna
Felberg Grzegorz
Gaińska Elżbieta
Górska Urszula
Gussmann Mariola
Jankowska Barbara
Jasińska Wiesława
Kokoszyńska Izabela
Kołpacka Mirosława
Kowalski Krzysztof
Kozakiewicz Arleta
Kozłowska Jolanta
Kozłowska Mirosława
Lach Grażyna
Lejkowski Piotr
Markowska Krystyna
Nowicka Teresa
Obidziński Tadeusz
Schimann Renata
Seweryński Daniel
Siemiątkowska Wiesława
Soboczyńska Małgorzata
Szczepanik Paweł
Tężycki Bogdan
Warczak Elżbieta
Wardzińska Lucyna
Wąsowicz Lucyna
Wiśniewska Teresa
Wrona Hanna
Zawadzka Jolanta
Zieliński Piotr
Ziółkowska Grażyna

Absolwenci 1977
Klasa IV C

Agacińska Róża
Barański Janusz
Basak Aleksandra
Bator Hanna
Bendyk Leszek
Czaplak Barbara
Faleńczyk Ewa
Gurbisz Mariola
Januszewska Hanna
Jochman Janina
Kledzik Grażyna
Kniaź Danuta
Krasnostawski Ryszard
Kruszczyński Michał
Kwiatkowska Wiesława
Makowska Fidelisa
Mostowski Krzysztof
Niewiński Bogdan
Nogal Kazimierz
Percha Roman
Pikuła Barbara
Podlecki Krzysztof
Przeperski Maciej
Rohn Danuta
Rumiński Piotr
Rutyna Jolanta
Saucha Bernadeta
Stankowska Maria
Sześciorka Wiesława
Śmieszna Hanna
Witt Jarosław
Zielińska Elżbieta

Absolwenci 1977
Klasa IV B

wych.: mgr Teresa
Chmielewska

Augustyn Barbara
Baumgart Elżbieta
Brodowska Maria
Bujanowska Bożena
Bukowski Zdzisław
Buława Zofia
Chochliuk Hanna
Cudziło Elżbieta
Cybulska Alicja
Glaza Elżbieta
Hamelska Maria
Hermann Barbara
Jackowiak Małgorzata
Kaczyńska Tamara
Koperska Jolanta
Kopiczyńska Danuta
Kosmala Alina
Krokosińska Aldona
Kruszyński Stefan
Kurlej Marlena
Kurnikowski Ryszard
Lewandowska Mirosława
Lutkowska Jolanta
Łukiewska Jolanta
Majewska Bożena
Napiórkowska Anna
Oszust Maria
Pieczul Gabriela
Pruszkowski Zdzisław
Radzikowska Marzena
Renn Iwona
Skrzypek Edyta
Stopikowska Maria
Szumotalska Mariola
Wiszniewska Bernadeta
Wysogrocka Hanna

Absolwenci 1977
Klasa IV A

Bator Włodzimierz
Błażejewski Wiesław
Brac Małgorzata
Brumirski Jacek
Drzymalska Bożena
Filipek Zdzisław
Fortuna Janusz
Gielniak Leszek
Jakubowski Krzysztof
Jasiński Jarosław
Jedamska Jadwiga
Kalinowski Ryszard
Kazubowska Renata
Klementowski Stanisław
Kowalska Hanna
Kozłowski Michał
Krajewski Mariusz
Kruczkowski Waldemar
Krygier Zbigniew
Kubiak Włodzimierz
Lewandowski Zbigniew
Lisiewicz Ewa
Maliszewski Krzysztof
Martyniec Wiesława
Michalski Zenon
Maćkiewicz Piotr
Mikołajek Ewa
Olszewski Zbigniew
Radzimińska Barbara
Sakowicz Eugeniusz
Słomińska Dorota
Subczak Piotr
Szymański Krzysztof
Walczyk Mirosław
Wiśniewska Alina
Wiśniewski Mirosław
Zawistowski Mariusz
Zieliński Romuald
Ziemer Mariusz
Żbikowski Andrzej

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.