Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1980 r.

Absolwenci 1980
Klasa IV E

wych.: mgr Mirosława
Bettin

Andrukowicz Anna
Bogucka Izabela
Cieślak Marzena
Donarska Ewa
Drozdalska Hanna
Drozdowska Anna
Drwęcka Beata
Gorajski Mariusz
Imbierowicz Mariola
Kamiński Krystian
Kamiński Zbigniew
Kosmala Romana
Kownacka Grażyna
Kowalczyk Piotr
Kruczyńska Ewa
Kozłowska Małgorzata
Kuklińska Grażyna
Langowski Dariusz
Lewandowska Wiesława
Lubnau Danuta
Mańska Barbara
Otłowski Stanisław
Reszkowska Hanna
Salej Małgorzata
Samulewska Renata
Smeja Jolanta
Sokołowski Mariusz
Szewczyk Hanna
Wardzińska Barbara
Więckowska Aleksandra
Urbański Jarosław
Zelmańska Joanna
Zieliński Bohdan
Żurawska Bernadeta

Absolwenci 1980
Klasa IV D

wych.: mgr Zenona
Jabłońska

Bilecka Marzena
Ciszkiewicz Aleksandra
Daniel Maciej
Data Katarzyna
Elwertowska Mirela
Gołębiewska Halina
Grzybowska Ewa
Hancewicz Lidia
Józefowicz Remigusz
Juchacz Barbara
Kaczyńska Domicela
Kapusta Grażyna
Kotecki Jacek
Kraśniewska Marlena
Krzemińska Romana
Leczkowska Mirosława
Leliński Ryszard
Lisiewicz Adam
Mierzwa Wiesława
Miraszewska Aleksandra
Młot Marzena
Moskal Iwona
Palczewska Aleksandra
Partyka Teresa
Pawłowski Józef
Pełka Stanisław
Piasta Danuta
Pietrzykowska Emilia
Piórkowska Małgorzata
Płokarz Mirosława
Rajcic Kamilla
Rogoziewicz Piotr
Soliński Sławomir
Szczepańska Ewa
Witczak Hanna
Znaniecka Iwona
Ździebłowska Elżbieta
Żurawski Dariusz

Absolwenci 1980
Klasa IV C

wych.: mgr Barbara
Błachnio

Agacińska Barbara
Cichińska Małgorzata
Cieszyński Leszek
Cybulska Jolanta
Dąbrowski Jacek
Dziekan Waldemar
Gardzielewski Maciej
Gehrke Marek
Górajek Iwona
Guszkiewicz Dariusz
Hejmej Barbara
Jędruszek Andrzej
Kankowska Małgorzata
Karnowska Lidia
Kledzik Janusz
Krakowska Aleksandra
Kulczyk Ewa
Lewandowski Roman
Lica Marek
Miazek Anna
Młodzianowski Marek
Nadolska Małgorzata
Noga Dorota
Oględzki Marcin
Pająk Beata
Pałczyński Marek
Pawlaczyk Krystyna
Peplińska Jadwiga
Przeperski Jacek
Pstrągowski Mirosław
Rosińska Ewa
Szatkowski Andrzej
Wiatrowska Grażyna
Wrzesińska Beata
Ziółkowski Janusz
Zwolicka Danuta
Żbikowski Janusz
Skotarek Katarzyna

Absolwenci 1980
Klasa IV B

wych.: mgr Andrzej
Szajda

Ambrosius Małgorzata
Bagniuk Zofia
Bartz Katarzyna
Borus Jadwiga
Czaczkowska Ewa
Duda Ewa
Dudek Gizela
Gawrońska Jolanta
Gmińska Iwona
Grzybek Marzena
Hoppe Emilian
Jabłońska Chrystiana
Karczewska Jolanta
Karolak Romana
Kwaterska Kamila
Kwiatkowska Krystyna
Łopatyński Sławomir
Łukaszewska Anita
Marchewka Jolanta
Marciniak Barbara
Marciniak Hanna
Podlecka Halina
Ratkowska Mariola
Romel Alicja
Rutkowska Mariola
Skoczylas Marek
Taraszewska Janina
Tomalik Ewa
Tyszkiewicz Gabriela
Walesa Mariusz
Wedeł Stanisława
Wiśniewska Grażyna
Zabłotna Gabriela

Absolwenci 1980
Klasa IV A

wych.: mgr Izabela
Susmarska

Bomba Małgorzata
Byczkowska Marzena
Ciesielski Jarosław
Cieszyńska Wiesława
Czajkowski Sławomir
Czerwińska Małgorzata
Darłak Cezary
Dłoniak Anna
Fluda Mariusz
Gudera Marek
Guzek Jacek
Guzowski Andrzej
Iwańska Barbara
Kalinowska Katarzyna
Kloss Piotr
Kowalski Marek
Miesikowski Jarosław
Modrak Violetta
Niedzielska Daniela
Nowikow Jarosław
Olszewski Henryk
Radecki Mirosław
Siekierska Barbara
Sołtysiak Alicja
Stręciwilk Ewa
Sznajdrowska Marlena
Tarkowski Jacek
Tubielewicz Danuta
Wojtakowska Małgorzata
Zabrocki Wojciech

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.