Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1989 r.

Absolwenci 1989
Klasa IV D

wych.: mgr Alicja
Galikowska

Asensky Tomasz
Bartoszewska Kamila
Błaszkiewicz Joanna
Bochen Katarzyna
Dobrolińska Barbara
Dunat Marzena
Głowacka Krystyna
Grzybek Marlena
Januszewska Elżbieta
Jasińska Małgorzata
Kachniarz Anna
Kaiser Małgorzata
Krajewska Arletta
Labus Alicja
Leśniewska Marzena
Lewandowski Tomasz
Łata Aneta
Łukaszewska Marlena
Moś Ewa
Otolska Małgorzata
Palczewska Hanna
Paluch Izabela
Paprocka Emilia
Parkitna Ewa
Podemska Justyna
Rudnicka Aleksandra
Seklecka Iwona
Sołobodowski Robert
Szulc Monika
Szwaba Marzena
Taczyńska Elwira
Walczak Michał
Ziętarska Barbara

Absolwenci 1989
Klasa IV C

wych.: mgr Danuta Nogal

Bettin Marek
Borcan Sylwia
Böttcher Zdzisław
Brzezińska-Spiczak Marzena
Cerniecka Katarzyna
Chądzyński Maciej
Chodakowski Ireneusz
Danielewicz Piotr
Deptuła Joanna
Gadomska Janeta
Gawin Andrzej
Grzeczka Tomasz
Guzowska Izabela
Konieczna Małgorzata
Kulwicka Joanna
Ligenza Anna
Maliszewska Kamila
Markiewicz Alina
Matuska Katarzyna
Michalak Elżbieta
Orzeł Kamilla
Ostrowska Justyna
Polińska Anna
Puka Dorota
Rusak Lucyna
Rutkowska Izabela
Rutkowska Magdalena
Skowronek Małgorzata
Staniszewska Marzena
Wierzbowska Aleksandra
Wołoszyn Beata
Ziętarska Katarzyna

Absolwenci 1989
Klasa IV B

wych.: mgr Urszula
Sulecka

Ambrosius Dorota
Baczyńska Dorota
Bartoszewski Dariusz
Becherka Adam
Cyrankowska Małgorzata
Czapkowska Ewa
Elwart Anna
Fede Małgorzata
Grabowska Katarzyna
Gruschka Iwona
Janc Katarzyna
Jeliński Tomasz
Jonik Edyta
Justus Joanna
Kaczmarek Beata
Kamińska Izabela
Kotowska Marzena
Mazur Barbara
Łuczak Justyna
Pękała Joanna
Piasecka Ewelina
Redzimska Beata
Salewska Wioletta
Sipa Anna
Słowińska Agnieszka
Smoczyńska Anna
Śliwińska Anna
Tarkowska Beata
Urbanek Joanna
Woźniak Katarzyna
Wycinek Anna
Żuchowska Małgorzata
Żurawska Iwona

Absolwenci 1989
Klasa IV A

wych.: mgr Roman
Czerski

Bieniek Wacław
Chałubowicz Tomasz
Chmielewski Dariusz
Czajka Marek
Dąbkowska Celina
Dąbrowska Katarzyna
Dembińska Katarzyna
Dubilis Małgorzata
Dzierzyk Wiesław
Galla Piotr
Gappa Sławomir
Glamowski Maciej
Kaczmarek Iwona
Kaniecki Sławomir
Keczmer Mariusz
Kowalska Katarzyna
Krasińska Ewa
Kruczkowska Aneta
Lesińska Joanna
Lewandowski Zbigniew
Ławicki Tomasz
Markot Izabela
Milinkiewicz Tatiana
Niedziałek Sylwia
Niedzielski Bogusław
Niedzielski Wiesław
Pliszka Małgorzata
Preuss Zbigniew
Raflewska Lucyna
Sadowski Marek
Sigowska Anna
Stachowski Maciej
Stachurski Grzegorz
Wacikowski Wiesław
Wiecki Marcin

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.