Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2000 r.

Absolwenci 2000
Klasa IV E

wych.: mgr Joanna
Szpajda

Byczkowski Bartosz
Cyrankowski Sebastian
Czajkowski Karol
Dąbrowska Beata
Dąbrowski Paweł
Duda Piotr
Filbrandt Katarzyna
Gajewska Katarzyna
Kamiński Jakub
Kaniecka Oliwia
Leissa Sebastian
Lutoborska Magdalena
Łazarska Paulina
Majka Izabela
Markiewicz Sylwia
Mucha Joanna
Pawlikowska Anna
Ptaszyński Jacek
Pułka Magdalena
Rossa Tomasz
Sielski Marcin
Skibicka Karolina
Sowińska Zuzanna
Szyszkowska Karolina
Urbanowicz Tomasz
Warnieło Elżbieta
Witak Joanna
Zabłońska Kamila
Zakryś Patrycja
Zakrzewska Ewelina
Zakrzewska Izabela

Absolwenci 2000
Klasa IV D

wych.: mgr Halina
Cybulska

Banaszkiewicz Łukasz
Chojnowska Emilia
Chojnowska Magdalena
Czumiel Joanna
Cybulski Marcin
Gadomski Marcin
Gużyńska Joanna
Hołody Łukasz
Jabłoński Adam
Kalinowska Agnieszka
Klimek Anna
Kotz Karol
Kowalski Szymon
Kozłowski Mariusz
Kwiatkowski Jakub
Lipka Przemysław
Lubiszewski Marcin
Marzec Anna
Nowak Joanna
Paszek Marcin
Potempska Patrycja
Przystawska Natalia
Straszewski Daniel
Szałkowska Anna
Szczypior Katarzyna
Szuchowska Joanna
Szymański Sławomir
Tafelski Tomasz
Wardacka Katarzyna
Zakrzewska Izabela
Zapora Jarosław

Absolwenci 2000
Klasa IV C

wych.: mgr Małgorzata
Gajek

Beszczyński Paweł
Błoch Agnieszka
Dudziak Joanna
Dulski Karol
Gabriel Magdalena
Gawron Agnieszka
Gełdon Hubert
Gołębiewska Joanna
Grabowka Marina
Grzybowski Przemysław
Kędziora Aleksandra
Kiedrowska Alicja
Klein Anna
Krzemień Tomasz
Kwiatkowska Agnieszka
Łeppek Przemysław
Maszewski Michał
Miłkowska Anna
Mosiołek Małgorzata
Pawłowska Marzena
Piłat Marzena
Piotrowska Joanna
Porębna Agnieszka
Puzio Magdalena
Retz Magdalena
Różańska Joanna
Szakiel Alicja
Toś Marcin
Wiśniewski Jakub
Władysiak Karina
Zielaskowska Joanna
Żurawska Agnieszka

Absolwenci 2000
Klasa IV B

wych.: mgr Iwona Banaś

Blij Sławomira
Gackowska Natalia
Górski Przemysław
Kamińska Aneta
Konecka Anna
Koprowski Jarosław
Koszczak Łukasz
Kozłowska Elżbieta
Kozłowska Katarzyna
Kuziemska Agnieszka
Kuziemska Alicja
Laska Jarosław
Luzar Kamila
Ładziak Dorota
Małkiewicz Radosław
Martyn Magdalena
Miązek Marcin
Ośko Grzegorz
Prusaczyk Alicja
Robaczewska Małgorzata
Rogal Anna
Sadłowski Tomasz
Sadowska Agnieszka
Sentowska Żaneta
Spychalski Radomir
Szyszkowska Agnieszka
Ściborowska Karolina
Warzyński Szymon
Woźniak Tomasz
Zagórska Joanna
Zawiślak Katarzyna

Absolwenci 2000
Klasa IV A

wych.: mgr Teresa
Chmielewska

Augustyniak Anna
Błaszak Arkadiusz
Bojakowska Magdalena
Dąbrowska Aleksandra
Dobosz Michał
Dobrzański Karol
Fabrykiewicz Michał
Gmaj Krzysztof
Grudzińska Agnieszka
Guziński Dawid
Halagiera Michał
Jaźbor Adriana
Karczyński Łukasz
Kępczyk Agnieszka
Konieczka Jolanta
Krajewski Krzysztof
Krakowska Monika
Kur Janusz
Kużel Mariusz
Lica Kajetan
Łaniecki Andrzej
Medeński Andrzej
Nogal Krzysztof
Ostaniewicz Łukasz
Pniewski Krzysztof
Przybył Michał
Ronowski Radosław
Rybak Tomasz
Słomińska Aleksandra
Sośnicka Marta
Świetlik Łukasz
Tupalska Kornelia
Zaremski Jacek

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.