Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2001 r.

Absolwenci 2001
Klasa IV E

wych.: mgr Mirosława
Bettin

Berendt Karolina
Borkowska Ewelina
Budzich Agnieszka
Dąbkowska Sylwia
Dybikowska Dominika
Gawrońska Daria
Gwara Marcin
Herba Emilia
Karczewski Mateusz
Kępińska Magdalena
Konieczna Kamila
Krajewski Seweryn
Krezymon Michał
Kruk Patrycjusz
Kubic Anna
Kwaśnicka Joanna
Łazarska Paulina
Masztalerek Sylwia
Meller Andrzej
Misztal Katarzyna
Moczadło Radosław
Obidziński Dawid
Odziemski Marcin
Olszewski Adam
Pawłowska Kinga
Pawska Katarzyna
Reichwald Agnieszka
Ryniak Marcin
Sarnecka Honorata
Sienkiewicz Piotr
Szram Joanna
Tórz Karolina
Urbańska Ewa
Wach Jan
Zagubień Przemysław

Absolwenci 2001
Klasa IV D

wych.: mgr Danuta Nogal

Bochocka Karolina
Brak Joanna
Buczkowski Michał
Furmankiewicz Małgorzata
Gawarecka Paulina
Gibas Marcin
Górecka Dagmara
Gronowska Małgorzata
Jeżewska Anna
Kowalczyk Marcin
Koźlińska Anna
Maćkowiak Małgorzata
Makowska Katarzyna
Osmańska Alina
Otolska Aleksandra
Owczarska Ewelina
Pasis Aleksandra
Pryk Owidiusz
Przeperska Joanna
Rozwadowska Magdalena
Rysztak Danuta
Smętkowski Łukasz
Sprusik Paweł
Stellmacher Ewelina
Sumińska Karina
Sysko Maria
Szczepkowski Mariusz
Szulc Joanna
Świs Agata
Torłop Przemysław
Wojnowski Mariusz
Wódka Anna
Zdunek Łukasz
Żurawski Maciej

Absolwenci 2001
Klasa IV C

wych.: mgr Barbara
Błachnio

Adryjenko Paweł
Beyer Angelika
Bogusławska Emilia
Cebulska Natalia
Chudzik Alicja
Cisło Anna
Dąbrowska Agnieszka
Gędziarski Patryk
Gunajew Mirosława
Justus Anna
Kawa Krzysztof
Kaźmierczak Katarzyna
Konefał Wojciech
Kruszczyńska Patrycja
Krzemień Dariusz
Krzyś Ewa
Maj Magdalena
Malicka Monika
Moczyński Kamil
Murawska Monika
Nierzwicka Ewa
Olechowicz Agnieszka
Radtke Krzysztof
Rawska Józefina
Reetz Anna
Sobczyńska Agnieszka
Szczepański Mariusz
Tucholski Maciej
Wilgorska Agnieszka
Wiśniewska Marta
Wojtecki Maciej
Wolff Joanna
Wysocka Ilona
Wysocki Bartosz

Absolwenci 2001
Klasa IV B

wych.: mgr Sławomir
Lipa

Bielicka Joanna
Bolibok Karina
Burnicka Joanna
Czarnecki Daniel
Gaca Sylwia
Gadek Beata
Giemza Krzysztof
Gierczak Alicja
Golińska Izabela
Hoffmann Karolina
Jaroszewska Katarzyna
Jeleniewski Jakub
Kankiewicz Magdalena
Komorek Paulina
Kotecka Agnieszka
Lejkowski Paweł
Łożuk Małgorzata
Mandosik Michał
Mikołajczak Adrian
Pasternak Agata
Pyszka Michał
Radzimska Danuta
Suszyński Patryk
Szczotka Agnieszka
Tetela Joanna
Urbaniak Joanna
Wiśniewska Agnieszka
Wysogrocka Agnieszka
Zaremba Paweł
Zygan Robert

Absolwenci 2001
Klasa IV A

wych.: mgr Małgorzata
Tomaszewska

Adwent Artur
Baranowski Tobiasz
Burkiewicz Julita
Cesarz Krzysztof
Chrzanowski Bartłomiej
Czyrynda Radosław
Dąbrowski Krystian
Derebecki Damian
Dobrzyńska Magdalena
Filipek Marcin
Grabowska Małgorzata
Gruszka Marcin
Herczyński Maciej
Jastrzębski Andrzej
Kępczyk Dominika
Kindracka Agnieszka
Kościńska Kamila
Kotlenga Małgorzata
Krasińska Nadzieja
Łuszyńska Barbara
Maj Łukasz
Mazur Paweł
Mazurek Jan
Morawski Łukasz
Obiała Agnieszka
Partyka Piotr
Pawłowska Alina
Piechowiak Przemysław
Prabucki Tomasz
Radomski Łukasz
Ryszkowski Karol
Rząca Agnieszka
Tęgowska Karolina
Wardacki Michał

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.