Po Nocnym Maratonie Filmowym

Pierwszy tegoroczny Nocny Maraton Filmowy już za nami. Uczniowie obejrzeli filmy które miały wystraszyć.

Były to: Obecność, Nieodebrane połączenie, Wizyta, Dziewczyna z tatuażem, Noc oczyszczenia.

Czy wystraszyły? Sami odpowiedzcie.

Dziękujemy samorządowi uczniowskiemu za organizację maratonu a nauczycielom:

Pani Joannie Imbierowicz - Szpajdzie i Michałowi Kwiatkowskiemu za pełnienie roli opiekunów

Przypominamy wszystkim, że Nocne Maratony Filmowe wpisały się do tradycji szkoły dzięki Wiktorii Kaszcie, absolwentce liceum z roku 2016 z klasy 3d.

A teraz lokowanie produktu :)

Nocny posiłek, pizza, tym razem z Don Corleone, była gorąca i smakowała wyśmienicie.

Na zdjęciu poniżej: Nasi na maratonie - zdjęcie Oskar Glanert