"Jeszcze istnieją anioły na tym świecie..."

tymi słowami Szymon Kluska, nasz kolega z klasy 3b, podziękował wszystkim "Sobieszczakom" za wsparcie, którego mu udzielili. Zrezygnowali z wzajemnego obdarowywania się upominkami świątecznymi. Do zbiórki dołączyli się również nauczyciele i pracownicy szkoły. Zebrane pieniądze przeznaczyli na dalszą rehabilitację Szymona. Do dnia przekazania czeku (środa 21.12.2016r.) uzbierali 4850,00 zł. Nadal dopłacane są kolejne kwoty. Pieniądze zostaną przelane na konto ośrodka rehabilitacji na początku stycznia. Szymon weźmie udział w rehabilitacji podczas ferii zimowych. Podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli Szymona. Specjalne podziękowania dla członków samorządu uczniowskiego oraz opiekunki samorządu. Wszyscy Oni zachęcali uczniów do wzięcia udziału, w tym roku, w tej szlachetnej akcji. Przypominamy, że uczniowie już trzykrotnie wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, rezygnując ze świątecznych podarunków, przeznaczając duże kwoty pieniędzy na pomoc innym. Szkolne akcje zapoczątkował nasz Absolwent Kacper Kucięba.