Srebrna Europejska Szkoła Praworządności 2017

Otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość:

W dn. 03.04.2017 r. na Zamku Golubskim, podczas III Kongresu COPTIOSH, nastąpiło podsumowanie VI Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego COPTIOSH 2017 roku.

Serdecznie gratulujemy Dyrekcji Szkoły i nauczycielom historii i wiedzy o społeczeństwie w Państwa Szkole sukcesów olimpijskich w olimpiadach społeczno - prawnych, co zaowocowało, iż w VI Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim COPTIOSH Państwa Szkoła znalazła się w grupie placówek, które zajęły miejsca XI-L i tym samym uzyskała status

Srebrnej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku.

Tym samym szkoły, które zajęły miejsca od XI do L, uzyskując status Szkoły Srebrnej i mają prawo posługiwać się tym mianem i zamieszczać logo szkoły tej kategorii, jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, historyczna i/lub z dziedziny praw człowieka, stoi na wysokim poziomie.

Dołączamy logo-odznakę Srebrnej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku, którą macie Państwo prawo używać i zamieszczać także m.in. na swojej stronie internetowej.

Informujemy, iż VI Ranking Olimpijski znajduje się na naszej stronie www.coptiosh.eu.

Z poważaniem,

Koordynator Główny

Krzysztof M. Maleszewski

Informujemy, że na tak wysoką pozycję w rankingu zapracował ubiegłoroczny absolwent szkoły Kamil Słomiński, który w roku szkolnym 2015/2016 uzyskał tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym oraz tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Dzięki Kamilowi uzyskaliśmy 33 miejsce wśród 165 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulacje przekażemy Kamilowi. W tym miejscu gratulujemy również  Pani  Profesor Aleksandrze Życzyńskiej, która pracowała z Kamilem przez cały trzyletni okres licealny.