Wspomnienia II b z Dnia Chłopaka

Wesoły i nietypowy Dzień Chłopaka w klasie II b

Dziewczyny z klasy II b świętowały Dzień Chłopaka już w czwartek - 28 września. Dziękują Pani wicedyrektor Marlenie Rogoziewicz za pomoc w realizacji żartu dotyczącego rzekomej nagany dla wszystkich Panów z klasy. Wychowawczyni Katarzyna Bartos również na poważnie odegrała swoją rolę i wygłosiła wychowawczą reprymendę. I gdy atmosfera sięgnęła zenitu, dziewczyny rozładowały napięcie podaniem pysznego ciasta Zosi i cukierków oraz wiwatami na cześć Kolegów. Potem była już tylko wesoła zabawa powiązana z konkurencjami - najpierw Panowie w roboczych fartuszkach przygotowywali na czas owocowe szaszłyki, które wszyscy degustowali, a następnie, po  karkołomnych tańcach z balonami, zaplatali długie włosy koleżanek. Oj, mieli inwencję!
           Nazajutrz wszyscy Chłopcy otrzymali wydrukowane certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności kulinarno - taneczno - fryzjerskie. Gratulujemy Dziewczynom wspaniałych pomysłów, a Panom poczucia humoru.

/Katarzyna Bartos/

Zdjęcie: Agata Zięba