Mistrzostwo dla „Sobieskiego”

W ubiegłą środę odbył się finał licealiady miejskiej w piłkę siatkową dziewcząt. Do rywalizacji o mistrzostwo Grudziądza szkół ponadgimnazjalnych przystąpiło 6 drużyn, tj. dziewczęta z III LO, IV LO, ZSE, ZSBiP, ZSGH oraz siatkarki z II LO.

Reprezentantki „Sobieskiego” w fazie grupowej wygrały wynikiem 2:0 w setach z drużynami IV LO oraz ZSGH. Finał z reprezentacją „Ekonomika” również zakończył się wygraną 2:0 i trzecie mistrzostwo z rzędu stało się faktem. Nasze panie jako zwyciężczynie turnieju awansowały do finałów wojewódzkich. Gratulacje dla wygranych oraz pozostałych drużyn za sportową walkę i dużo pozytywnych emocji.

Skład reprezentacji: Ela Pyrz- kapitan, Kornelia Wierzbicka, Natalia Piotrowska, Patrycja Sygnowska, Agnieszka Staniak, Marta Olszewska, Karolina Grzemska, Agata Flisowska, Weronika Opalińska. Opiekun - Krzysztof Cichacz. Gratulacje dla zawodniczek i trenera.