Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

64.Olimpiada Chemiczna - sukces Janka

64.Olimpiada Chemiczna - sukces Janka

Komitet Główny 64. Olimpiady Chemicznej przekazał nam informację, w której czytamy o zakwalifikowaniu się ucznia naszej szkoły Jana Dudzińskiego z klasy 2d do etapu okręgowego (cz.I) olimpiady chemicznej. Do etapu okręgowego w całej Polsce zakwalifikowano 350 uczniów. Janek został sklasyfikowany na 27 miejscu, z liczbą zdobytych 94,5 punktów, na 100 możliwych. Przypominamy, że Janek realizuje indywidualny program nauki z chemii. 

Serdecznie gratulujemy Jankowi wiedzy chemicznej a także umiejętności, które pozwalają mu zaplanować i przeprowadzać doświadczenia chemiczne. Gratulujemy również Pani Profesor Hannie Chlewickiej, która dla Janka ma zawsze czas i wspólnie zagłębiają tajniki chemii.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.