Wyróżnienie dla Juliany

Styczeń to czas wolontariuszy. I w związku z tym informujemy o wyróżnieniu naszej uczennicy Juliany Palikowskiej, wolontariuszki z klasy 3b.

Uczennica została wyróżniona przez Prezydenta Grudziądza, Roberta Malinowskiego za swoje zaangażowanie w pomoc innym.

Od początku nauki w klasie I podejmowała się wolontariatu przy różnorodnych akcjach i organizacjach. Jednak historia jej aktywności społecznej rozpoczęła się dużo wcześniej i ma charakter stały:

- od 2012r jest wolontariuszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

- od 2014r. angażuje się jako wolontariuszka w zbiórki prowadzone przez PCK,

- od 2015r. bierze udział w zbiórkach żywności,

- od 2015r. współpracuje ze świetlicą „Przystań” przy Caritas:

- była wolontariuszką na koloniach, gdzie pomagała w opiece nad dziećmi,

- jest wolontariuszką w świetlicy, gdzie pomaga dzieciom przy odrabianiu lekcji i organizacji czasu wolnego,

- była wolontariuszką na festynach i przy przygotowaniu paczek świątecznych,

- w 2017r. była wolontariuszką przy obsłudze Olimpiady Specjalnej w lekkoatletyce,

- na co dzień udziela pomocy koleżeńskiej swoim koleżankom i kolegom szkolnym.

Na zdjęciu Juliana odbiera wyróżnienie do Prezydenta Grudziądza - Roberta Malinowskiego

Gratulujemy Julianie wyróżnienia.