Maski weneckie i nie tylko, na wystawie Karoliny Niedzielskiej

Z wielką przyjemnością, dzisiaj, w filii nr 13 grudziądzkiej biblioteki, obejrzałam wystawę indywidualną uzdolnionej uczennicy Sobieskiego - Karoliny Niedzielskiej z klasy 3d. Karolina od pięciu lat pracuje z Panią Klarą Stolp, która od wielu lat z powodzeniem odkrywa talenty grudziądzkiej młodzieży. Współpraca z Panią Klarą zaowocowała wieloma pracami młodej artystki. Były prace w ołówku, prace akrylowe, martwa natura i architektura. Oglądających wystawę najbardziej fascynowały maski weneckie, które Karolina zaczęła wykonywać po powrocie z wycieczki do Wenecji.

Wśród oglądających byli najbliżsi Karoliny, nauczyciele z naszej szkoły oraz koleżanki i koledzy młodej artystki, która zamierza studiować w Akademii Sztuk Pięknych, najlepiej w Gdańsku.

Karolino, gratulujemy udanego debiutu podczas indywidualnej wystawy, życzymy powodzenia w osiąganiu celów artystycznych, a w najbliższym czasie wielkiej cierpliwości w przygotowywaniu teczki na egzaminy wstępne.

W załączeniu dwa kolaże różnorodnych prac Karoliny.