Kolejna wystawa uzdolnionych uczennic

Dzisiaj w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu otwarto poplenerową wystawę Grupy Twórczej z pracowni autorskiej Klary Stolp. Po raz piętnasty swoje prace wystawiają uczniowie i absolwenci grudziądzkich szkół, których edukuje Klara Stolp w pracowni Smalta5. Umożliwia im aktywny udział w plenerach, wystawach i innych działaniach artystycznych. Uczniowie rozwijają swoje pasje i podejmują trud po to aby podjąć naukę na wymarzonych studiach. Wspólne plenery organizowane przez Panią Klarę umożliwiają ciągły rozwój warsztatu uczestników, są również początkiem nowych znajomości między ludźmi o wspólnych zainteresowaniach.

Swoje pracy wystawiały uczennice naszej szkoły: Marta Krupa z klasy 2b, Karolina Niedzielska z klasy 3d oraz Agata Zięba z klasy 3b. Swoje miejsce na sztalugach znalazły również prace absolwentki II LO - Mileny Bruskiej - dzisiaj studentki wzornictwa. Prace dziewcząt wzbudzały zainteresowanie oglądających. Dziewczętom przekazujemy słowa uznania za ogrom pracy włożony w przygotowanie prac na wystawę. Prace można oglądać do 30 grudnia 2018r.

Agata Zięba - czwarta z prawej, Karolina Niedzielska - piąta z prawej, Marta Krupa - szósta z prawej.

Poniżej cztery prace, które wśród wielu znalazły się na wystawie:

Marta Krupa - Modliszka

Karolina Niedzielska