Marta Idczak wyróżnioną Wolontariuszką

Z okazji przypadającego w dniu 5 grudnia Światowego Dnia Wolontariatu, w Grudziądzu po raz siódmy wyróżniono tych, którzy poświęcają swój czas i mają wielkie serce dla innych. Spośród Sobieszczaków nagrodę za działalność wolontariacką uzyskała Marta Idczak z klasy III D. Marta zapracowała na to wyróżnienie będąc wolontariuszką w Banku Żywności, w PCK. Organizowała pracę podczas Olimpiad Specjalnych oraz w zbiórkach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięła również udział w projekcie "Przegonimy raka". Jest zarejestrowanym dawcą szpiku. Podczas uroczystości wręczenia nagród Marta otrzymała imienne podziękowania złożone przez Prezydenta Miasta Grudziądza, Macieja Glamowskiego. Marto, gratulujemy i dziękujemy za Twoje serce dla innych.

Podziękowania dla Marty: