Stypendyści stypendiów "Humaniści na start" i "Prymus Pomorza i Kujaw"

Stypendyści stypendiów "Humaniści na start" i "Prymus Pomorza i Kujaw" na rok szkolny 2019/2020

W tegorocznej edycji stypendiów przyznawanych przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego a finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny nasi uczniowie zdobyli: 11 stypendiów (spośród 15 uzyskanych w Grudziądzu)  w dziedzinie dla humanistów - "Humaniści na start" oraz 10 stypendiów w dziedzinie nauk ścisłych - "Prymus Pomorza i Kujaw".

Stypendyści będą realizować indywidualny program edukacyjny przy udziale nauczyciela opiekuna, a wsparcie finansowe przeznaczą na zakup materiałów edukacyjnych, pomocy naukowych, udział w warsztatach naukowych.

Gratulujemy Stypendystom i życzymy Im osobistego rozwoju naukowego.

Stypendyści "Humaniści na start":

Kinga Barańska, Kacper Cholewiński, Natalia Dembek, Monika Gosiewska, Roksana Klimczak, Adrianna Kucharska, Mikołaj Lipowski, Wiktoria Piotrowska, Zuzanna Plutowska, Patryk Saderski, Alicja Tomaszewska,

Stypendyści "Prymus Pomorza i Kujaw":

Kacper Cholewiński (podwójny Stypendysta), Mateusz Dobrowolski, Patryk Fryza, Piotr Jurczyk, Adam Kołosowski, Zofia Konic, Natalia Krupińska, Martyna Lubowiecka, Zuzanna Plutowska (podwójna Stypendystka), Maja Wiśniewska.