Szkolny konkurs z okazji 730. rocznicy nadania praw miejskich Grudziądzowi

Z okazji 730. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu odbył się szkolny konkurs wiedzy o historii Grudziądza. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 15 dwuosobowych zespołów reprezentujących wszystkie klasy pierwsze. Najlepszą wiedzą na temat dziejów Grudziądza wykazał się zespół w składzie: Anna Kowalska z klasy I D i Igor Gurbin z klasy I C. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
W przygotowaniu pytań konkursowych pomagały uczennice klas drugich: Angelika Maćkowiak, Elena Paczkowska i Zuzanna Bollin. Konkurs przygotowała nauczycielka historii, Pani Grażyna Otręba, której dziękujemy.

poniżej: Ania i Igor - zwycięski zespół