Gratulacje od Prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego

Dzisiaj, podczas spotkania w grudziądzkim ratuszu,  Pani Wiceprezydent Grudziądza, Róża Lewandowska, w obecności Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego,  wręczyła gratulacje podpisane przez Prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego.. Gratulacje otrzymali dyrektorzy szkół, a na ich ręce również uczniowie - absolwenci oraz nauczyciele, którzy przyczynili się do uzyskania wysokich wyników egzaminu maturalnego w sesji wiosennej 2021r. Gratulacje otrzymały następujące szkoły: II LO, I LO, ZSE i ZST, a także NSP nr 1 za bardzo dobrze zdany egzamin ósmoklasisty. Dziękujemy! Gratulacje dla Sobieszczaków.