W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2019r.

Wykaz absolwentów 2019r.

Klasa III A

Wychowawca – mgr Kwiatkowska Małgorzata

  1. Adamaszek Natalia
  2. Barszczewska Natalia
  3. Blangiewicz Marta
  4. Czerwińska Kaja
  5. Dziubkowski Kacper
  6. Gołecki Radosław
  7. Gronek Marta
  8. Hilger Karolina
  9. Jeschke Jan
  10. Kacała Paweł
  11. Kaczmarek Oskar
  12. Karaszewska Agata
  13. Karpus Michał
  14. Kaźmierczak Julia
  15. Kozianowski Łukasz
  16. Krajnik Kamil
  17. Kusowska Katarzyna
  18. Marciniak Zofia
  19. Markiel Julia
  20. Pająk Aleksandra
  21. Pietruszyńska Dominika
  22. Polewka Katarzyna
  23. Preuss Emilia
  24. Radzimowska Magdalena
  25. Reniecki Adrian
  26. Simińska – Stanny Zofia
  27. Stanisławska Kinga
  28. Strysik Julia
  29. Tur Szymon
  30. Warchoł Maciej
  31. Wiśniewska Zuzanna
  32. Witkowska Natalia
  33. Zabłotna Agnieszka
  34. Żurek Oliwia
  35. Życzyńska Katarzyna

Klasa III B

Wychowawca – mgr Bartos Katarzyna                 

  1. Bagniewski Bartosz
  2. Bułgajewska Karolina
  3. Cegłowska Marta
  4. Cukras Martyna
  5. Czudy Igor
  6. Fischer Dorota
  7. Flisowska Agata
  8. Gorczyca Maja
  9. Goryńska Ewa
  10. Grzemska Karolina
  11. Kołodziej Zofia
  12. Kosidło Wiktoria
  13. Kownacki Miłosz
  14. Kuszewska Julia
  15. Lewandowska Magdalena
  16. Matczak Wiktoria
  17. Murawski Błażej
  18. Nagrabska Klaudia
  19. Napiórkowski Aleksander
  20. Olkowska Izabela
  21. Osińska Wiktoria
  22. Ostrowski Jakub
  23. Piechocka Wiktoria
  24. Rajnik Anna
  25. Rzepka Hanna
  26. Sarnowska Weronika
  27. Ślusarski Szymon
  28. Wilmowicz Dominika
  29. Woźniak Paweł
  30. Zamorowska Iga
  31. Zbożny Jakub
  32. Zielińska Sandra
  33. Zięba Agata

Klasa III C

Wychowawca – mgr Zaborowska Agnieszka

  1. Aleksandrowicz Karol
  2. Bartoszewska Marta
  3. Brzyski Oliver
  4. Buler Dominika
  5. Cebula Miłosz
  6. Chodorowska Martyna
  7. Cyms Oskar
  8. Gaworowski Wojciech
  9. Grabiński Michał
  10. Grabowski Miłosz
  11. Gralak Marta
  12. Holiński Cezary
  13. Kawalec Oliwia
  14. Kawska Weronika
  15. Konwisarz Wiktor
  16. Kowalski Wojciech
  17. Maciejewska Julia
  18. Makowska Iza
  19. Matczak Kamil
  20. Nadolecka Angelika
  21. Oremus Zuzanna
  22. Orszewska Magdalena
  23. Paterska Marta
  24. Pawlicki Bartosz
  25. Rogala Sandra
  26. Roszewska Martyna
  27. Skiba Edyta
  28. Szwarc Filip                  
  29. Śledzińska Marta
  30. Świdros Sandra
  31. Wojtan Zuzanna
  32. Wróbel Błażej
  33. Zamyślewska Zuzanna
  34. Zasuń Karolina
  35. Zawistowska Julia

Klasa III D

Wychowawca – mgr Rafalski Rafał

  1. Agacki Daniel
  2. Barczyk Dominika
  3. Bartos Anna
  4. Chmielewski Jakub
  5. Dudziński Jan
  6. Dylewska Weronika
  7. Dziewanowska Klaudia
  8. Flis Janusz
  9. Galewska Beata
  10. Gębala Paulina
  11. Gostkowski Kacper
  12. Graczyk Agata
  13. Idczak Marta
  14. Januszewska Aleksandra
  15. Jeziorkowska Julia
  16. Kerber Marta
  17. Kirszenstein Milena
  18. Krezymon Klaudia
  19. Kucharski Jakub
  20. Łepak Anna
  21. Macura Iga
  22. Marendowska Natalia
  23. Niedzielska Karolina
  24. Opalińska Weronika
  25. Pytel Norbert
  26. Sowińska Jagoda
  27. Strzelczyk Patrycja
  28. Taraszewska Zuzanna
  29. Tyburska Karolina
  30. Urban Kacper
  31. Wawrzyniak Kamil

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.