Złota tarcza Perspektywy 2021W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Wspólnie pomóżmy Kindze

Wspólnie pomóżmy Kindze,

uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu zachorowała na najostrzejszą postać białaczki. Kinga czeka na leczenie nierefundowanym lekiem, którego koszt wynosi ok. 77 000,00 zł.

Jeżeli chcesz pomóc Kindze, grudziądzance, uczennicy II LO, to wejdź na stronę portalu zbiórkowego siepomaga.pl. Tam możesz dokonać wpłaty na potrzebny lek.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/kinga-szwiec

Uroczytsość upamiętniająca Wiktora Kulerskiego

3 września delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej Wiktora Kulerskiego.Spotkanie zorganizowało Muzeum w Grudziądzu i senatorowie RP: Kazimierz Kleina oraz Ryszard Bober. W programie uroczystości wykład o życiu i działalności wybitnego grudziądzanina wygłosił prof. Tomasz Krzemiński. w uroczystości wzięli udział: Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, posłowie PSL i KO, Prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski  oraz działacze samorządowi z województwa kujawsko-pomorskiego.
 (GO)
Na zdjęciu: nasi uczniowie przed uroczystością