Podręczniki do klas I

W zakładce "O szkole" , w temacie "Dokumenty szkolne" wstawiliśmy wykaz podręczników dla przyszłych naszych uczniów klas I. Wykaz znajdziecie na samym dole listy.

Jak II A odwdzięczyła się swojej Polonistce :) ???

Klasa II A do samego końca roku szkolnego na języku polskim pracowała z lekturą "Chłopi" Władysława Reymonta. Za solidną pracę, podziękowali w ciekawy sposób swojej Polonistce i zarazem Wychowawczyni, Ewie Biedrzyckiej. Pomysł oryginalny, popatrzcie, przeczytajcie koniecznie tekst nadruku.

Bartosz Pawlicki - Liderem Sportu 2019

Podczas podsumowania roku sportowego 2018/2019, nasz Absolwent z klasy 3c, Bartosz Pawlicki uzyskał tytuł Lidera Sportu Szkolnego. Bartek jest "z zawodu" judoką       i został wpisany na listę kadry narodowej. W przyszłości chciałby studiować w Wojskowej Akademii Technicznej. Sport mu w tym na pewno pomoże. Gratulujemy tytułu       i życzymy powodzenia podczas rekrutacji na WAT.