Organizacja pracy szkoły w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

W zakładce "O szkole" - Dokumenty szkolne, zamieściliśmy informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w dniach od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.Tam też zamieściliśmy Terminarz konsultacji dla uczniów i rodziców II LO w tym okresie.

Materiały do pobrania znajdują się pod adresem: https://lo2grudziadz.pl/o-szkole/dokumenty-szkolne

na samym dole strony.

Zachęcam również wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zapoznania się z Poradnikiem kształcenia na odległość, który przygotowało Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty. Określono w nim zachowania wszystkich podmiotów szkolnych podczas realizacji zajęć na odległość.

link: https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?page=9449

Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Polecane strony, platformy i inne materiały edukacyjne.

Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe

Polecane przez MEN

www.gov.pl/zdalnelekcje

Kujawsko-pmorska wirtualna szkoła - poniżej: spis zajęć

Poniżej-pasma edukacyjne telewizji

Ciekawe platformy:

1. Epodreczniki.pl
  2. Portal wiedzy dla nauczycieli
  3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  5. Portal lektury.gov.pl
  6. Strona Centrum Nauki Kopernik
  7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia
  8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
  9. Serwis Ninateka
  10. Serwis Muzykoteka Szkolna
  11. Biblioteka Cyfrowa Polona
  12. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
  13. Serwis Telewizji Polskiej
  14. Serwis Polskie Radio Dzieciom

Oraz wszystkie wskazane przez nauczycieli strony internetowe, platformy, etc.

Zmiana terminu uroczystości jubileuszowych

Szanowni Państwo, Sobieszczaki,

w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną zaistniała konieczność zmiany terminu naszych uroczystości jubileuszowych, które zaplanowaliśmy na dzień 24 i 25 kwietnia.

Nowy termin:

18 września 2020r., godz. 9.00 - CK Teatr - Koncert Jubileuszowy - wszystkie zaproszenia i wejściówki zachowują ważność,

18 września 2020r., godz. 19.00 - Hotel "Rudnik" - Bal Jubileuszowy - wszystkie rezerwacje zachowują ważność, lista rezerwowa osób chętnych na bal jest aktualna,

19 września 2020r., godz. 12.00 - 15.00 - spotkanie w szkole - gorąco zapraszamy,

19 września 2020r., godz. 15.00 - msza święta w intencji "Ludzi Sobieskiego" w kościele pw. św. Ducha.

Jeżeli Państwu nie będzie odpowiadał termin balu, to dokonamy zwrotu pieniędzy na konto, z którego otrzymaliśmy wpłatę.

Osoby, które zarezerwowały pokoje w hotelu proszone są o jak najszybsze przebukowanie rezerwacji na 18 września.

Prosimy o informacje na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje telefoniczne: 56 46 22265; 609 003 979.

Bardzo cieszyliśmy się na spotkanie z Państwem, ważniejsze jest jednak bezpieczeństwo nas wszystkich.

Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji wszystkimi kanałami

Zmiana terminu uroczystości jubileuszowych

Szanowni Państwo, Sobieszczaki,

Nowy termin:

Informacje telefoniczne: 56 46 22265; 609 003 979.

Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji koleżankom i kolegom.

.