Głosujemy na Mikołaja Kuczorskiego z 2d

Poprzyjmy głosowaniem Mikołaja Kuczorskiego z klasy 2d. Mikołaj osiągnął w roku szkolnym 2015/2016 średnią ocen 5,50 i w związku z tym, że szkoła mogła zaproponować tylko jednego kandydata do Stypendium Prezesa Rady Ministrów, wytypowaliśmy Kasię Tusień. Teraz nadarzyła się okazja, aby nagrodzić Mikołaja. W tym celu zaproponowaliśmy kandydaturę Mikołaja do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego.

Aby Mikołaj mógł otrzymać stypendium potrzebne jest wsparcie koleżanek i kolegów ze szkoły. Konieczne jest głosowanie na kandydaturę Mikołaja. Czasu jest niewiele. W związku z tym proszę wszystkich o poparcie Mikołaja.

Poniżej podaję link do głosowania: