Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Gratulujemy "Humanistom na start !"

Gratulujemy "Humanistom na start !"

Projekt „Humaniści na start!” realizowany jest przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu przyznawane są stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów humanistycznych.

 

 

W Grudziądzu stypendium to otrzymało jedenaścioro uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym dziesięcioro z naszej szkoły. Uczniowie realizując założony plan rozwoju edukacyjnego otrzymują wsparcie finansowe, które w tym roku może wynieść maksymalnie 5000,00zł.

Wśród Stypendystów znaleźli się następujący uczniowie: Monika Gosiewska, Kinga Jędral, Bartosz Kantorski, Roksana Klimczak, Hubert Kwiatkowski, Mikołaj Lipowski, Michał Piaskowski, Joanna von Piechowska, Julia Wolniak, Julia Zawacka.

Wyżej wymienieni Stypendyści zapracowali sobie na stypendium biorąc udział w różnorodnych konkursach i olimpiadach. Uzyskali również wysokie noty szkolne z przedmiotów humanistycznych. Gratulujemy Stypendystom oraz Ich Rodzicom.

 

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.