Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Na wystawie szopek bożonarodzeniowych

Na wystawie szopek bożonarodzeniowych

14 grudnia grupa miłośników historii z naszego liceum uczestniczyła w otwarciu niezwykłej wystawy. W grudziądzkim muzeum historyczne szopki bożonarodzeniowe zaprezentował pan Łukasz Ciemiński. Wszystkie szopki pochodzą ze zbiorów autora wystawy. Szopki wprowadziły uczestników wernisażu w prawdziwie świąteczny nastrój. Ich różnorodność i uroda zrobiły na nas duże wrażenie. /Grażyna Otręba/

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.