Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Bezpłatny obóz technologiczny dla dziewczyn

Bezpłatny obóz technologiczny dla dziewczyn

Informacja dla uczennic

Szanowni Państwo,

Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z Ambasadą Stanów Zjednoczonych pragnie zaprosić uczennice kierowanej przez Pana/Panią szkoły na bezpłatny wyjazd na obóz WiSci Camp do Tallina, organizowany przez fundację GirlUp. Mamy do zaoferowania 20 miejsc dla dziewczyn w wieku 15-18 lat, które są zainteresowane informatyką, nowymi technologiami i naukami ścisłymi.

Obóz w Tallinie odbędzie się w dniach 14-27 lipca. Koszty związane z pobytem oraz dojazdem zostaną pokryte przez organizatorów. Wyjazd będzie niesamowitą okazją do zdobycia nowych umiejętności między innymi z programowania czy robotyki, zaplanowania ścieżki rozwoju oraz przede wszystkim poznania wielu ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach. W obozie wezmą udział dziewczyny z Estonii, Litwy, Gruzji i USA, a także z Polski. Zajęcia będą odbywały się w języku angielskim.

Będziemy bardzo wdzięczne za poinformowanie uczennic z kierowanej przez Pana/Panią szkoły o tej możliwości. Mam nadzieję, że z niektórymi spotkamy się już w lipcu!

Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie głównego organizatora:
www.girlup.org/wisci

Wszelkie pytania, czy wątpliwości proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami,
Bianka Siwińska
Redaktor naczelna miesięcznika "Perspektywy"

Mimo wrażenia rzetelności SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ !!!! MT

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.