Bezpłatny obóz technologiczny dla dziewczyn

Informacja dla uczennic

Szanowni Państwo,

Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z Ambasadą Stanów Zjednoczonych pragnie zaprosić uczennice kierowanej przez Pana/Panią szkoły na bezpłatny wyjazd na obóz WiSci Camp do Tallina, organizowany przez fundację GirlUp. Mamy do zaoferowania 20 miejsc dla dziewczyn w wieku 15-18 lat, które są zainteresowane informatyką, nowymi technologiami i naukami ścisłymi.

Obóz w Tallinie odbędzie się w dniach 14-27 lipca. Koszty związane z pobytem oraz dojazdem zostaną pokryte przez organizatorów. Wyjazd będzie niesamowitą okazją do zdobycia nowych umiejętności między innymi z programowania czy robotyki, zaplanowania ścieżki rozwoju oraz przede wszystkim poznania wielu ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach. W obozie wezmą udział dziewczyny z Estonii, Litwy, Gruzji i USA, a także z Polski. Zajęcia będą odbywały się w języku angielskim.

Będziemy bardzo wdzięczne za poinformowanie uczennic z kierowanej przez Pana/Panią szkoły o tej możliwości. Mam nadzieję, że z niektórymi spotkamy się już w lipcu!

Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie głównego organizatora:
www.girlup.org/wisci

Wszelkie pytania, czy wątpliwości proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami,
Bianka Siwińska
Redaktor naczelna miesięcznika "Perspektywy"

Mimo wrażenia rzetelności SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ !!!! MT