Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Kacper zwycięża w konkursie piosenki

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w CK TEATR odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Śpiewam dla Polski" organizowany pod patronatem Prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego. W konkursie tym śpiewali uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczeń naszej szkoły Kacper Szmelkowski zajął pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich. Kacpra mogliśmy usłyszeć także podczas uroczystości szkolnej . Gratulujemy i mamy nadzieję słuchać naszego kolegi częściej.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.