Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Życie artystyczne Grudziądza w latach międzywojennych

8 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie muzealnym w ramach cyklu Grudziądzki Rok Błękitnej Pamięci. Tym razem pani Emilia Markot-Borkowska przedstawiła nam życie artystyczne Grudziądza w latach międzywojennych. Miłym zaskoczeniem było przedstawienie w trakcie wykładu pracy malarza Wilhelma Burzy, która znajduje się w naszym liceum. Po raz kolejny miłośnicy historii lokalnej mogli poszerzyć swoja wiedzę na temat naszego miasta.  Grażyna Otręba

                 Spójrz na ścianę za drzwiami wahadłowymi w szkole, a zobaczysz oryginały.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.