Wybory do samorządu uczniowskiego

Już po wyborach samorządowych. Nowy samorząd przejmie obowiązki po otrzęsinach klas pierwszych, w styczniu 2020r. Skład jednak znamy. Na początek może wyniki wyborów:

W głosowaniu wzięło udział 479 uczniów co stanowi 88% wszystkich uczniów. Wyniki były następujące (zachowano kolejność alfabetyczną):

1. Jakub Bielas - 182 głosy,

2. Klaudia Chmielecka - 40 głosów,

3. Remigiusz Felskie - 256 głosów,

4. Jagoda Kilkowska - 41 głosów,

5. Adrianna Kucharska - 158 głosów,

6. Zuzanna Plutowska - 81 głosów,

7.Mieszko Reszka - 141 głosów,

8. Gabriela Urbanek - 157 głosów,

9. Łukasz Ziętarski - 327 głosów

poza głosami na członków przyszłego samorządu oddano jeszcze 18 głosów nieważnych oraz 3 głosy puste.

Po przeprowadzonych wyborach, spośród uczniów, którzy uzyskali największą liczbę głosów,  ukonstytuował się nowy samorząd w składzie:

Przewodniczący - Łukasz Ziętarski

Wiceprzewodniczący - Remigiusz Felske

Rzecznik praw ucznia - Jakub Bielas

Sekretarz - Adrianna Kucharska

Skarbnik – Gabriela Urbanek

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyborów, dziękujemy za muzyczną kampanię wyborczą. Od nowego samorządu oczekujemy spełnienia wyborczych obietnic.

Opiekunem samorządu pozostaje Pani Sylwia Mówka.

Podczas wyborów wybrano również nowego członka rady szkoły, został nim Adam Kołosowski z klasy 1B Gim. Gratulujemy również.