Zmiana terminu uroczystości jubileuszowych

Szanowni Państwo, Sobieszczaki,

w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną zaistniała konieczność zmiany terminu naszych uroczystości jubileuszowych, które zaplanowaliśmy na dzień 24 i 25 kwietnia.

Nowy termin:

18 września 2020r., godz. 9.00 - CK Teatr - Koncert Jubileuszowy - wszystkie zaproszenia i wejściówki zachowują ważność,

18 września 2020r., godz. 19.00 - Hotel "Rudnik" - Bal Jubileuszowy - wszystkie rezerwacje zachowują ważność, lista rezerwowa osób chętnych na bal jest aktualna,

19 września 2020r., godz. 12.00 - 15.00 - spotkanie w szkole - gorąco zapraszamy,

19 września 2020r., godz. 15.00 - msza święta w intencji "Ludzi Sobieskiego" w kościele pw. św. Ducha.

Jeżeli Państwu nie będzie odpowiadał termin balu, to dokonamy zwrotu pieniędzy na konto, z którego otrzymaliśmy wpłatę.

Osoby, które zarezerwowały pokoje w hotelu proszone są o jak najszybsze przebukowanie rezerwacji na 18 września.

Prosimy o informacje na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje telefoniczne: 56 46 22265; 609 003 979.

Bardzo cieszyliśmy się na spotkanie z Państwem, ważniejsze jest jednak bezpieczeństwo nas wszystkich.

Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji wszystkimi kanałami

Zmiana terminu uroczystości jubileuszowych

Szanowni Państwo, Sobieszczaki,

Nowy termin:

Informacje telefoniczne: 56 46 22265; 609 003 979.

Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji koleżankom i kolegom.

.