Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

List do fajnych ludzi :)

Na szkolną pocztę dotarł taki oto list. W związku z tym, że jest adresowany do mnie, kopiuję go w całości. Zapewne przyda się przyszłym studentom ASP.

Dzień dobry Pani Dyrektor! 
Tu pisze tegoroczna (2020) absolwentka, Emilia Lembicz. W to lato zostałam przyjęta na krakowskie ASP, co jest dla mnie osobistym sukcesem:) Dlatego chciałabym przesłać wiadomość do młodszych Sobieszczaków, aby ich pokrzepić i dać znać, jak wyglądały moje przygotowania i rekrutacja na ASP. Dlatego byłoby mi bardzo miło, gdyby przesłała Pani ten list dalej, żeby ci, którzy tego potrzebują, mogli go przeczytać.
 
 
Poza sprawą listu, chciałabym Pani bardzo podziękować za taką możliwość pracowania pod okiem pani Gabrieli Murach-Pyszory. To dało mi bardzo dużo i gdyby nie kółko plastyczne w naszym liceum, nie natrafiłabym na tak niesamowitą Nauczycielkę i pewnie nie cieszyłbym się tak z perspektywy krakowskiego studiowania. Dziękuję Pani, Pani Dyrektor za otwartą furtkę! 
 
Z wyrazami szacunku, 
Wierna Sobieszczka. 
MT

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.