Złota tarcza Perspektywy 2021W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Prace remontowe postępują

Prace remontowe postępują

Budynek naszej szkoły zyska nowe oblicze. Dzięki środkom finansowym miasta, które inwestuje w infrastrukturę oświatową,  uda się doprowadzić budynek naszego liceum do dawnego wyglądu. Przeprowadzenie badań konserwatorskich przed remontem pokazało zupełnie nową kolorystykę szkoły. Szkoła pokryta zostanie nowym tynkiem o ciekawej strukturze, oczyszczona zostanie część pokryta cegłą. Będziecie zaskoczeni kolorystyką budynku po remoncie.

Dzisiaj przeprowadzono próbę czyszczenia cegieł. Wygląda to zaskakująco (widać na zdjęciu poniżej).

Prace odbywają się pod nadzorem konserwatora zabytków.

                                      zdj. 1 - 8 listopada 2021 - skuto luźne tynki na ścianie elewacji zachodniej