Szkolny etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Dnia 29 listopada 2021 roku odbyły się szkolne zawody LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. W konkursie brało udział czworo zawodników: Klaudia Faffek z klasy III D, Igor Gurbin z klasy II C, Pascal Gwiazdowski z klasy II A, Alicja Kostro–Olechowska z klasy ID. Ich wystąpienia były bardzo interesujące dla odbiorców z zajęć rozszerzonych Pani Beaty Kasińskiej. Uczestnicy popisali się erudycją oraz błyskotliwością.

Jury (w składzie Panie: Małgorzata Kwiatkowska, Katarzyna Bartos, Beata Kasińska) wyłoniło najlepsze prace i wystąpienia.

Laureatami szkolnych zawodów są: Klaudia Faffek, Igor Gurbin, Pascal Gwiazdowski. Gratuluję!

<B.Kasińska>